Christina Applegate (51 l.) wzięła udział w rozdaniu nagród SAG 2023, które, jak powiedziała, prawdopodobnie będzie jej „ostatnim rozdaniem nagród jako aktorki” w Los Angeles w niedzielny wieczór.

Schorowana Christina Applegate o nowej ścieżce kariery

Gwiazda, która w 2021 roku potwierdziła publicznie swoją diagnozę stwardnienia rozsianego, pojawiła się na czerwonym dywanie w inspirowanej garniturem czarnej sukni połączonej z ozdobną laską z napisem „FU MS” (tłum. jeba* stwardnienie rozsiane).

Christina Applegate pojawiła się na czerwonym dywanie ze sobą swoją 12-letnią córką Sadie Grace, którą dzieli z mężem Martynem LeNoble.

Christina Applegate na ostatnim rozdaniu nagród w karierze?

Prawdopodobnie to moje ostatnie rozdanie nagród jako aktorki, więc to trochę wielka sprawa […] W tej chwili nie wyobrażam sobie wstawania o 5 rano i spędzenia 12-14 godzin na planie, powiedziała Applegate w rozmowie z The Los Angeles Times w wywiadzie opublikowanym 7 lutego.

Christina Applegate pierwszy raz o życiu ze stwardnieniem rozsianym

Christina Applegate była nominowana do nagrody SAG Awards za wybitną rolę aktorki za wcielenie się w Jen Harding w komedii Netflixa „Już nie żyjesz”. Niestety statuetka nie została jej przyznana.

Christina Applegate Fot. ARIANA RUIZ / Zuma Press / Forum

Christina Applegate Fot. Javier Rojas / Zuma Press / Forum