Adele, 33-letnia piosenkarka i autorka tekstów, zdobywczyni nagród Grammy, pojawiła się publicznie w sobotni wieczór, biorąc udział w jednym z meczów finałowych NBA w Phoenix. Mimo, że na trybunach było też kilka innych gwiazd, to ona skupiała na sobie największą uwagę. Wszyscy chcą oglądać ją po wielkiej metamorfozie.

Adele sfotografowana pierwszy raz od miesięcy na after party po Oscarach. Wygląda świetnie

Artystka na sportowy event wybrała sięgający do podłogi płaszcz w zwierzęcy print, który połączyła z czarnym topem i legginsami, a także dopasowaną parą sandałków na słupku. To nie pierwszy raz, gdy Brytyjka pokazuje, jak kocha sport. Ostatnio mocno kibicowała angielskiej drużynie w finale Euro 2020.

Jak wspominaliśmy, Adele nie była jedyną celebrytką, która uczestniczyła w wielkim meczu. Wśród gwiazdorskiego tłumu znaleźli się także LeBron James, Lil Wayne oraz Vanessa Hudgens, która zaśpiewała hymn narodowy.

Adele od 2015 roku nie zaprezentowała światu nowej muzyki. Od jakiegoś czasu jednak mówi się o jej kolejnym solowym dziele. Artystka już od dłuższego czasu pracuje nad nowym materiałem. Jednak aktualnie gwiazda skupia się na sobie i swoim zdrowiu.

Chociaż uważamy, że Adele zawsze wyglądała niesamowicie, mówi się, że piosenkarka zmieniła swój styl życia dzięki diecie Sirtfood – najbardziej znanej z aktywnego zachęcania tych, którzy ją przestrzegają, aby nadal cieszyli się czerwonym winem i czekoladą.

Adele schudła prawie 50 kg dzięki diecie sirtfood – na czym dokładnie polega? (DIETY GWIAZD)

Czym jest dieta Sirtfood? Nazywana również dietą 5:2?

Dieta Sirtfood opiera się na badaniach naukowych nad sirtuinami (SIRT), grupą siedmiu białek znajdujących się w organizmie, które, jak wykazano, regulują różne funkcje, takie jak nasz metabolizm, stany zapalne i żywotność.

Plan diety Sirtfood koncentruje się na zwiększeniu spożycia zdrowych produktów sirtfood, takich jak: jabłka, owoce cytrusowe, czerwone wino, gryka, orzechy włoskie, gorzka czekolada, pietruszka, kapary, jagody, zielona herbata, soja, truskawki, kurkuma, oliwa z oliwek, czerwona cebul czy jarmuż.

Jak oceniacie metamorfozę Adele?