Jesienią na antenie TVN rozpocznie się emisja nowego show „Mam talent”. Program był już pokazywany w Wielkiej Brytanii oraz w USA. Rozpalał emocje nie tylko występami, ale i komentarzami oceniających.

Sądząc po składzie polskiego jury, u nas będzie podobnie. Jakość występów oceniać będą: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Kuba Wojewódzki. Cała trójka zaprezentowała się w niedzielny poranek w programie Dzień Dobry TVN.

Czy będzie ostra jazda? Chylińska: Mamy dyrektywy – co i jak robić, przekręcamy taki kluczyk w czole i… Wokalistka mówi, że musiała się dosyć długo wdrażać do nowej roli, bo przez ostatnie dwa lata głównie chodziła na spacery z synem, więc trochę wypadła z obiegu. Wiadomo, że w takich konkursach zawsze muszą być dobrzy i źli policjanci. Agnieszka Chylińska: ja jestem zła, Kuba jest bardzo zły, a Małgosia to już w ogóle. (Choć ta ostatnia wygląda raczej na panią od pocieszania zgnębionych).

Na stronie polskiej edycji show znaleźliśmy informację, że najdłużej do sędziowania trzeba było namawiać właśnie Chylińską. Podobno nie chciała, żeby udział w show zagroził jej wizerunkowi, jako twardej i niekomercyjnej artystki. Podobno też Agnieszkę przekonało w końcu bardzo wysokie honorarium, jakie zaproponowali jej realizatorzy.