Ciara (35 l.)niedawno ogłosiła, że jest w ciąży. Wokalistka, która w wywiadach wielokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza po raz trzeci urodzi dziecko. Celebrytka nie zdradziła, jakiej ono będzie płci. Radosna nowina zbiegła się w czasie z informacją o śmierci Bryanta. Ciara wraz z mężem, Russel’em Wilsonem pokazała swoją miłość do zmarłego koszykarza na Super Bowl. 

WOW! Ciara TYM zdjęciem ogłosiła światu, że jest w ciąży (INSTAGRAM)

Ciara na Super Bowl uczciła pamięć Kobe Bryanta

Śmierć gwiazdy NBA, Kobe Bryanta i jego córki Gianny, wstrząsnęła całym światem. Celebryci, dla których Bryant był nie tylko przyjacielem, ale i legendą – na Instagramie wspierali jego rodzinę. Ciara również opublikowała zdjęcie Bryanta z córką i napisała kilka słów od siebie.

Ten news złamał mi serce. Brakuje mi słów. Modlę się za Vanessę Bryant, całą rodzinę Bryant’ów i za resztę rodzin, które kogoś straciły. Spoczywaj w raju Kobe i Gianna – podpisała zdjęcie zmarłych piosenkarka

W niedzielę odbyło się jedno z największych świąt sportowych w USA – Super Bowl. Ciężarna piosenkarka wykorzystała tę okazję, by uczcić pamięć tragicznie zmarłego Bryanta. Piosenkarka ubrała na siebie słynną, żółtą koszulkę Lakers z numerem 24 – który przez lata na koszulce nosił Kobe Bryant. Okrągły brzuch ciążowy widocznie odstawał spod koszulki.

Celebrytka połączyła żółty T-shirt z szerokimi spodniami jeansowymi, które zniekształciły jej sylwetkę. Włosy zostawiła rozpuszczone a stylizację uzupełniała o biżuterię. Jej mąż, Russel również postanowił wesprzeć rodzinę Bryantów. Wilson ubrał na siebie koszulkę z numerem „8”, który Kobe nosił przez pierwszą połowę swojej 20-letniej kariery w Los Angeles Lakers.

Przed rozpoczęciem Super Bowl nastąpiła chwila ciszy upamiętniająca Bryanta i jego 13-letnią córkę Giannę. W katastrofie helikoptera zginęło jeszcze siedem osób. Przyczyną katastrofy było rozbicie się na mglistym zboczu wzgórza w Calabasas w Kalifornii, 26 stycznia. Bryant zostawił żonę i trójkę córek.

Ciara na Super Bowl w koszulce Kobe Bryanta:

pytanie

ZOBACZ WIĘCEJ:

Żona zmarłego Bryanta zabrała głos! „Jesteśmy ZAŁAMANI”

WOW. Ciara wygląda super! Piosenkarka drastycznie zmieniła fryzurę (FOTO)

Kim Kardashian w drodze na nabożeństwo ku pamięci Kobe Bryanta (ZDJĘCIA)

Ciara

Fot.Forum

Ciara

Fot.Forum/Mega Agency

Ciara

Fot.Forum/Backgrid USA