Słynne Super Bowl jest nie tylko świętem sportowym, ale również tego dnia na specjalnej scenie swoje największe hity śpiewają najpopularniejsi wokaliści. W tym roku milionową publiczność w przerwie meczu potrwał duet składający się z Jennifer Lopez (51 l.) i Shakiry (44 l.). Piosenkarki dały czadu i rozpaliły publiczność do czerwoności. Co to był za występ!

Polka zatańczy u BOKU Jennifer Lopez! I to na wielkiej imprezie

Jennifer Lopez i Shakira porwały publiczność na Super Bowl 2020

Każdy z artystów, który miał okazję wystąpić w przerwie reklamowej na Super Bowl – wie, czym jest stres i zdenerwowanie. Wygląda na to, że ten damski duet, Jennifer Lopez i Shakira połączyły siły i dały taki występ, że scena prawie zapłonęła. Wokalistki miały okazję zaprezentować swoje umiejętności i układ choreograficzny, 2 lutego na scenie w Miami.

Występy na Super Bowl są sporym wyzwanie dla każdego artysty. Z roku na rok poprzeczna podnoszona jest coraz wyżej a wokaliści mają tylko kilkanaście minut na udowodnienie, że potrafią nie tylko śpiewać ale również  zabawiać publiczność.

Shakira rozpoczęła swój wielki występ w czerwonym, cekinowym stroju. Po chwili przyłączyła się do niej grupa tancerzy. Podczas śpiewania kolejnego hitu, wokalistka pokazała próbkę swoich umiejętności tanecznych i zaczęła swój słynny taniec, machając biodrami do nieśmiertelnej piosenki „Wherever, Whenever”. Podczas występu Shakiry na scenie pojawił się Bad Bunny, z którym wokalistka wspólnie zaśpiewała.

Shakira

Shakira na Super Bowl 2020 Fot.Forum/Reuters

Shakira na Super Bowl 2020:

https://www.instagram.com/p/B8FrNK3pP_x/

Po występie Shakiry na scenę wyszła J.Lo. Diva pojawiła się w seksownym, czarno – skórzanym stroju z ozdobnymi koralikami. Występ zaczęła od „Jenny From The Block” i odśpiewała takie hity jak: „Get Right”, „On The Floor” i „Waiting for Tonight”. W trakcie występu J Lo zerwała body i przebrała się w srebrny zestaw, bogato zdobiony koralikami, jednocześnie pokazując, że po występie w Hustlers, Lopez doskonale porusza się na rurze.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez na Super Bowl 2020 Fot.Forum/Reuters

J Lo i Shakira spędziły miesiąc na przygotowaniach do tego występu. Fani już teraz okrzyknęli je najlepszym duetem, który miał okazję zaśpiewać w przerwie reklamowej na Super Bowl. Wcześniej swoje umiejętności wokalne na scenie zaprezentowała Beyonce, Bruno Mars, Maroon 5, Justin Timberlake, NSYNC, Aerosmith, Madonna  i wiele innych. Teraz J.Lo i Shakira dołączają do tej gwiazdorskiej listy!

Występ Jennifer Lopez w przerwie reklamowej na Super Bowl:

https://www.instagram.com/p/B8GDc28pffa/

https://www.instagram.com/p/B8GERaDpNvw/

Z pewnością ten duet zostanie zapamiętany na lata. Cały występ do zobaczenia poniżej 

Co myślicie o występie Shakiry i J Lo?

ZOBACZ WIĘCEJ:
Shakira i J Lo wystąpią wspólnie na Super Bowl 2020! Gwiazdy podzieliły się ekscytującą informacją na Instagramie

Shakira z mężem kibicują synowi podczas MECZU. Niesamowity widok!

Jennifer Lopez intensywnie trenuje do występu na Super Bowl 2020 (FOTO)

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez na Super Bowl 2020 Fot.Forum/Reuters

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez na Super Bowl 2020 Fot.Forum/Reuters

Shakira

Shakira na Super Bowl 2020 Fot.Forum/Reuters

Jennifer Lopez Shakira

Jennifer Lopez i Shakira na Super Bowl 2020 Fot.Forum/Reuters

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez na Super Bowl 2020 Fot.Forum/Reuters

Shakira

Shakira na Super Bowl 2020 Fot.Forum/Reuters