“All I Want For Christmas Is You” to świąteczny przebój, który nie tylko porywa nas do tańca, lecz także „zmusza” do zaśpiewania choćby refrenu. Zresztą udowodniła to ostatnio Ewa Farna, która w zaawansowanej ciąży dała występ na TikToku. Takiego „show” mogłaby jej pozazdrościć sama Mariah Carey.

Ewa Farna pokazała się pierwszy raz publicznie od ogłoszenia ciąży. Jej stylizacja się obłędna!

Ewa Farna śpiewa i tańczy do świątecznego hitu

Kilka tygodni temu Ewa Farna ogłosiła światu, że niedługo zostanie mamą po raz drugi. Artystka podzieliła się tą radosną informacją przy okazji pokazania listy piosenek z jej najnowszej płyty. 28-latka nie zdradziła jednak zbyt wiele na temat swojego przyszłego potomka. W jednym z wywiadów zaznaczyła tylko, że błogosławiony stan znosi dobrze. I to widać, szczególnie gdy się patrzy na jej najnowsze wideo w social mediach. Wokalistka tańczy i śpiewa do znanego, świątecznego hitu. Takiej kondycji i energii mogłaby jej pewnie pozazdrościć nie jedna przyszła mama, która też znajduje się już na finishu ciąży, prawda?

@ewafarnaofficial All I want for Christmas is you ❤️ Wesołych Świąt🎄🎅🏼 #ewafarna #chriatmas #alliwantforchristmas #mariahcarey ♬ dźwięk oryginalny - Ewa Farna

Warszawa, 06.12.2021, Koncert Fundacja Polsat 25lat. Jestesmy dla dzieci.

scena z: Ewa Farna, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Ewa Farna została zdradzona

Ewa Farna „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” – wyjątkowy koncert na antenie Polsatu!