Ewa Farna (27 l.) niedawno zabrała głos w sprawie swojego podejścia do „ciałopozytywności”. Napisała, że kilka lat temu, gdy przybrała na wadze, musiała mierzyć się z ogromną krytyką. Uważa jednak, że w żadnym wypadku dziewczyny szczupłe i wysportowane nie powinny być wykluczane, najważniejsze jest zdrowie. Teraz opublikowała zapowiedź nowego singla „Ciało”.

Ewa Farna pokazuje swoją sylwetkę w body i pisze: „Obrywało mi się przez lata, kiedy zmieniałam się z dziewczyny w kobietę…”

Ewa Farna singiel „Ciało”

Już 25 maja będziemy mogli posłuchać nowej piosenki Ewy Farnej, „Ciało”. Wokalistka dodała na swoje media społecznościowe zapowiedź z mocnym przekazem. Zaczęła od przykrych komentarzy, jakie dostawała na swój temat. Przyznała, co się z nią działo.

Wygląda jak dwa polskie TIR-y, ogromny sterowiec z ośmioma brodami, gruba świąteczna bańka, tłusta jak świnia. Moje ciało przeszło psychicznie niełatwą drogę. Dopiero po medialnej cyberprzemocy, przejęło kontrolę emocjonalne jedzenie i podświadomie zaczęłam nabierać warstwy, która miała przed atakiem z zewnątrz, chronić to kruche w środku.

W klipie pokazała fragment swojego ciała i blizny na brzuchu. Nabrała do niego podziwu, gdy zaszła w ciążę i urodziła dziecko. Piosenkarka jest mamą syna Artura.

Dziś doceniam swoje ciało. Nabrałam ogromnego podziwu do niego poprzez ciążę, która też na nim zostawiła ślady.

Ewa Farna pokazała nagranie z synkiem. Artur śmiga na rowerze

Ewa Farna na romantycznym zdjęciu z mężem: „Ile miłości”

Fani już nie mogą się doczekać efektów pracy nad singlem. Jesteście ciekawi?

Zapowiedź singla Ewy Farnej "Ciało"

Zapowiedź singla Ewy Farnej „Ciało” fot. Instagram

Zapowiedź singla Ewy Farnej "Ciało"

Zapowiedź singla Ewy Farnej „Ciało” fot. Instagram

Ewa Farna na ściance

Ewa Farna/fot. AKPA

Ewa Farna

scena z: Ewa Farna, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Ewa Farna

Ewa Farna/fot. Jacek Kurnikowski/AKPA