Ewa Farna jest gwiazdą zarówno w Polsce jak i w Czechach i od wielu lat cieszy się ogromną popularnością w obydwu krajach. W 2017 roku artystka poślubiła członka swojego zespołu, Martina Chobota, a dwa lata później para doczekała się pierwszego dziecka – synka Artura. W 2021 roku artystka poinformowała o swojej kolejnej ciąży, a na początku marca 2022 powitała na świecie dziewczynkę, Ellę.

Ewa Farna pokazała się w POŁOGU! Pierwszy raz od narodzin dziecka

Ewa Farna pokazała archiwalne zdjęcie sprzed ciąży

Każda matka wie, że rodzenie dzieci wiąże się z dużymi zmianami w naszym ciele i organizmie. Choć niektórym kobietom bardzo szybko udaje się odzyskać dawny wygląd i sylwetkę, niektóre przez lata toczą walkę z cellulitem, rozstępami czy nadprogramowymi kilogramami. Problem dotyka również celebrytki, choć od czasu do czasu zdarzają się gwiazdy z dużym dystansem do siebie i ogromnymi pokładami samoakceptacji – tak właśnie jest w przypadku Ewy.

Ewa Farna od dwóch miesięcy jest mamą nie tylko Artura, ale również malutkiej Elli. Piosenkarka co jakiś czas opowiada na Instagramie o nowych realiach swojego życia jako matka dwójki dzieci – jakiś czas temu w żartobliwym tonie opisywała jak wygląda jej dzień:

Góry niezłożonego prania, wiecznie pełna zmywarka, kiedy nie przewijasz – myjesz nocnik, kiedy nie karmisz – gotujesz obiad. Twój feed na instagramie jest zaniedbany i skończony. Tak jak ty sama- ale z tym się trzeby liczyć, energia jest dziś droga. Sukcesem jest kiedy umyje wlosy i wtedy i tak sobie uswiadamiam, ze wszystko co wokol siebie mam jest jedno duze szczescie.

Teraz w relacji na InstaStories postanowiła podzielić się z fanami zmianami, jakie zaszły w jej ciele po drugim porodzie. Podeszła jednak do tematu równie wesoło i zamiast ubolewać nad utraconą sylwetką i jędrnością, opublikowała swoje archiwalne zdjęcie i zażartowała:

Sześć lat temu. Gdy jeszcze piersi były na swoim miejscu

IG: ewa_farna93

Prócz tego podzieliła się zdjęciami, które udowadniają jak opanowanie do perfekcji odpowiedniego pozowania pozwala ukryć mankamenty figury. Artystka zwróciła uwagę na to, że to, co widzimy w internecie nie zawsze ma wiele wspólnego z rzeczywistością.

IG: ewa_farna93

IG: ewa_farna93

IG: ewa_farna93

IG: ewa_farna93

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Ewa Farna pokazała się pierwszy raz publicznie od ogłoszenia ciąży. Jej stylizacja się obłędna!

Instagram: ewa_farna93

Instagram: ewa_farna93

Warszawa, 06.12.2021, Koncert Fundacja Polsat 25lat. Jestesmy dla dzieci.

Ewa Farna, fot. Instagram @ewa_farna93

Ewa Farna, fot. Instagram @ewa_farna93

Ewa Farna zapowiada nowy singiel i pokazuje swoje ciało: „Przeszło psychicznie niełatwą drogę”

scena z: Ewa Farna, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Ewa Farna została zdradzona

Ewa Farna „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” – wyjątkowy koncert na antenie Polsatu!