Ewa Farna ma teraz decydowanie dobrą passę. Artystka nie tylko świetnie radzi sobie zawodowo, ale również w jej życiu prywatnym wszystko pięknie się układa. Niedawno wokalistka poinformowała na Instagramie fanów, że już nie długo na świecie pojawi się jej nowa płyta, a także… drugie dziecko.

Ewa Farna pokazuje swoją sylwetkę w body i pisze: „Obrywało mi się przez lata, kiedy zmieniałam się z dziewczyny w kobietę…”

Ewa Farna prezentuje ciążowe krągłości

Przypomnijmy, że Ewa jest gwiazdą zarówno w Polsce, jak i w Czechach i od kilku lat cieszy się ogromną popularnością w obu krajach. W 2017 roku 28-latka poślubiła członka swojego zespołu, Martina Chobota. Para wzięła ślub w tajemnicy. Fakt, że zostali małżeństwem wyszedł na jaw dopiero po czasie. Dwa lata później zakochani doczekali się też jednej pociechy – syna Artura. Kilka dni temu świat dowiedział się, że chłopiec niedługo będzie miał rodzeństwo.

Ciążowe krągłości gwiazdy są już trudne do ukrycia. Gwiazda, odbierając czeską nagrodę Złotego Słowika, zdecydowała się więc je podkreślić. W jaki sposób? Zakładając obcisły kombinezon w rudo-brązowym odcieniu. Projekt podkreślał nie tylko brzuszek, ale także i biust. Efekt? Niesamowity! Zresztą w komentarzach pod zdjęciem na Instagramie można znaleźć wiele miłych komentarzy.

Prawda, że wygląda pięknie? Swoją drogą, wygląda na to, że rozwiązanie już niedługo…

scena z: Ewa Farna, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Ewa Farna została zdradzona

Ewa Farna „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” – wyjątkowy koncert na antenie Polsatu!

Ewa Farna na scenie

Ewa Farna/fot. AKPA