Britney Spears jest uważana za księżniczkę POP-u zaraz po Madonnie. Zrobiła niewyobrażalną karierę światową, a jej hity okazały się ponadczasowe i do teraz można posłuchać ich w radiu, czy w klubach.

Britney Spears 10 lat temu

Niestety wokalistkę pokonała ogromna presja, stres i krytyka, która jest nieodłącznym elementem życia na scenie. Britney idealnie opisała swój świat w piosence „Everytime„.

Spears też wielokrotnie była załamana po nieudanych związkach i małżeństwach. Ma dwoje synów z Kevinem Federline’em, z którym walczyła o dzieci.

Czasowa umowa o opiece nad maluchami pozwala mu odwiedzać ich trzy razy w tygodniu po cztery godziny. Nie wolno mu jednak nikogo przyprowadzać ze sobą – pisaliśmy po ich rozstaniu w 2007 roku.

Britney Spears w BIKINI i w CIEMNYCH włosach – gwiazda kompletnie zmieniła wizerunek (ZDJĘCIE)

Po rozwodzie z Kevinem trafiła do ośrodka uzależnień Promises w Malibu. Po powrocie z terapii czekał na nią zimny prysznic, bo okazało się, że dzieci znacznie lepiej czują się w towarzystwie ojca, Kevina Federline’a.

 Kiedy Britney pojawiła się w domu Kevina, zdała sobie sprawę, że chłopcy czują się tam bardzo „u siebie”. Dla niej już nie było miejsca. Nie ma z nimi najlepszego kontaktu – pisaliśmy ponad 10 lat temu.

Britney podczas terapii poznała chłopaka, Johna Sundahla, który szybko ją zranił – w lipcu 2007 roku powiedział mediom, że jego dziewczyna jest „praktykującą alkoholiczką” – wypowiedź ówczesnego partnera rozwścieczyła piosenkarkę.

Britney Spears nie potrafi być sama. Tym razem jej partnerem został 38-letni John Sundahl, właściciel firmy deweloperskiej i jej opiekun polecony przez klinikę terapeutyczną – pisaliśmy w 2007 roku.

Britney Spears z dziećmi w Disneylandzie. Synowie nie chcą zdjęć z mamą

Po wielu wybrykach piosenkarki, tata – Jamie Spears przejął kontrolę prawną nad córką i jej dziećmi.  Zwrócił się do sądu o specjalne orzeczenie mówiące, że Brit nie może przebywać w klubach, kupować i zażywać narkotyków.

Ogolona głowa Britney nazwana już mianem historycznego momentu. 6 lutego 2007 roku piosenkarka weszła do salonu fryzjerskiego w Los Angeles i poprosiła o zgolenie włosów. Żaden z fryzjerów nie podjął się tego zadania, dlatego artystka chwyciła maszynkę i z szalonym uśmiechem na twarzy dokonała jednego z bardziej pamiętnych w pop kulturze aktu. Później jej włosy pojawiły się na eBayu: „Obecna cena to $1 000 100!!! [cena ta w każej chwili może wzrosnąć]” – pisaliśmy.

Britney wielokrotnie opowiadała w wywiadach o swojej depresji. Tłumaczyła, że nie odczuwa podekscytowania ani pasji.

I choć mam naprawdę dobre dni, potem przychodzą te złe. Nawet kiedy idziesz do więzienia, masz świadomość, że nadejdzie czas, gdy je opuścisz. Ale w mojej sytuacji ten stan nie ma końca. To jest tak, jakby każdego dnia przeżywać „Dzień świstaka” – wyznała kiedyś w jednym z wywiadów.

Wspominaliśmy też, że gwiazda jest zmęczona życiem pod kontrolą i czuje się jak więzień: „Nie znajduje zrozumienia u bliskich i jest przytłoczona faktem, że przez tak długi czas musi płacić za swoje występki„.

 

Później pojawiły się problemy z odżywaniem. Cierpiała na bulimię – nadużywała za dużo środków przeczyszczających.

Jej dieta składa się głównie z posiłków od Taco Bell popijanych Red Bullem. Wymiotuje po posiłkach, obojętnie, czy jest w domu, czy w restauracji. Nie kryje się z tym specjalnie. Ludzie dookoła niej myślą, że jest bulimiczką – mówił informator magazynu Star.

Kłopoty Spears jeszcze się nie skoczyły. Na początku tego roku gwiazda trafiła do kliniki psychiatrycznej – wiele jej fanów pisało, że jest tam przetrzymywana przez ojca. Z kolei ojciec jej dzieci, Kevin Federline podczas przebywania piosenkarki w szpitalu psychiatrycznym podał do sądu Jamiego Spearsa. Według niego stosuje przemoc wobec synów i Britney. Piosenkarka wtedy postanowiła odpocząć od rodzinnych dramatów – paparazzi zrobili jej zdjęcia na Hawajach.

Na początku września informowaliśmy, że odbyła się rozprawa sądowa, na której Jamie przekazał posiadłość córce i uprawnienia do piosenkarki i jej dzieci długoletniemu współpracownik, Jodi Montgomery. 

Jamie Spears zrzekł się praw do córki, Britney

 

Forum, Backgrid USA

Forum, Backgrid USA

Forum, Mega Agency

Forum, Mega Agency