U Britney Spears (37 l.) ostatnio nie dzieje się najlepiej. Gwiazda spędziła kilka tygodni w szpitalu psychiatrycznym. Kiedy zaczęła dochodzić do siebie, jej były mąż Kevin Federline podał do sądu jej ojca, Jamiego Spearsa. Według niego stosuje przemoc wobec synów jego i Britney. Piosenkarka postanowiła odpocząć od rodzinnych dramatów – paparazzi zrobili jej zdjęcia na Hawajach. Uwagę zwraca nowy kolor włosów Brit.

Ojciec Britney Spears stosuje przemoc wobec synów piosenkarki

Britney Spears w bikini i ciemnych włosach

Britney przez kilka ostatnich lat ostro trenowała i było widać efekty. Na jej Instagramie mogliśmy oglądać zdjęcia jej umięśnionego brzucha i całej sylwetki. Na fotkach paparazzi jej ciało wygląda jednak trochę inaczej. Gwiazda oskarżała fotoreporterów o majstrowanie przy jej zdjęciach.

Britney Spears jest WŚCIEKŁA – uważa, że paparazzi przerobili jej zdjęcia

Britney niedawno zmieniła kolor włosów. Nie ma już charakterystycznego blondu. Przefarbowała je na brąz. To nie pierwszy raz, gdy wokalistka zdecydowała się na taką metamorfozę.

Ojciec Britney Spears zrzekł się praw do córki

Po tym jak Kevin, z którym Britney ma dwóch synów: Jaydena i Seana, oskarżył jej ojca o stosowanie przemocy wobec nich, Jamie zrzekł się praw do córki.

Odbyła się rozprawa sądowa, na której Jamie przekazał też posiadłość córce. Uprawnienia do piosenkarki dostał długoletni współpracownik, Jodi Montgomery – może się kontaktować z lekarzami i innym specjalistami, którzy zajmują się Spears oraz ma dostęp do jej wyników badań.

Jamie Spears zrzekł się praw do córki, Britney

Mamy nadzieję, że u Britney się poukłada. Tymczasem zobaczcie jej nowe fotki.

Britney Spears w ciemnych włosach

Britney Spears w ciemnych włosach fot. Forum/BACKGRID

Britney Spears w bikini

Britney Spears w bikini fot. Forum/BACKGRID