Nie cichnie szum medialny wokół Sebastiana Fabijańskiego i Maffashion odkąd aktor udzielił wywiadu dla „Pudelka”. Przyznał, że  spotkał się z Rafalalą po tym, jak zażył narkotyki i nic nie pamięta. Potem fala hejtu wylała się na Julię Kuczyńską, kiedy okazało się, że ona również miała romans.

Tak wyglądała TA krótka i intensywna historia związku Maffashion i Fabijańskiego

Maffashion – Instagram

Julia Kuczyńska kilka tygodni temu poinformowała na InstaStory, że rozstała się z Sebastianem Fabijańskim na początku czerwca:

Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie (…) Komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był – przekazała Julia.

Po tym wyznaniu można było zauważyć, że na zmianę opiekują się synem. Natomiast od jakiegoś czasu Fabijański przebywa na planie nowego filmu, więc wszystkie obowiązki nad synem spadły na influencerkę.

Maffashion potwierdza: „ROZSTAŁAM SIĘ Z SEBASTIANEM 3 TYGODNIE TEMU”

Z kolei Maffashion od kilku dni nagrywa InstaStories z jakiegoś mieszkania i na pewno nie jest to willa, w której do tej pory mieszkała. Najpierw reklamowała nowe zasłonki, a wczoraj pokazała, jak Bastek zachwyca się koparką, która jeździ obok ich bloku.

Rafalala wyjawia CAŁĄ PRAWDĘ o Maffashion?! „Sebastian ją chroni i wziął całą winę na siebie”

Kuczyńska od czasu afery bardzo mało pokazuje się na Instagramie. Jak można się domyślać, dostaje mnóstwo wiadomości od fanów, czy wszystko w porządku. Wczoraj gwiazda poinformowała, jak się czuje:

Stabilnie – przekazała Julia.