W klanie Kardashianów niby wszystko jest możliwe, ale bez przesady! Akurat w tę plotkę tabloidu jakoś nie chce się nam wierzyć. Ale do rzeczy.

Khloe Kardashian jest w ciąży z mężem Kim Kardashian?!

Jeden z tabloidów donosi, że Khloe Kardashian (35 l.) spodziewa się drugiego dziecka. Khloe, która wychowuje półtoraroczną córeczkę, True, marzyła o drugim maleństwie.

Tak wygląda ZEMSTA Khloe Kardashian (ZDJĘCIA)

Trudno o dziecko, gdy nie ma tatusia. Khloe, mimo jawnej zachęty ze strony jej byłego, Tristana Thomspona, postanowiła nie wchodzić drugi raz do tej samej rzeki. Celebrytka ze swoich marzeń zwierzyła się siostrze, Kim Kardashian. Ta orzekła, że posiadanie dzidziusia to w dzisiejszych czasach nic trudnego i doradziła Khloe, by… zaszła w ciążę in vitro, a dawcą został nie kto inny, jak… mąż Kim, Kanye West.

Khloe Kardashian z córką na bazarku; True jest taka duża, że ledwo mieści się w wózku (ZDJĘCIA)

Według „informatora” Kim zasugerowała Khloe, że lepiej znać ojca dziecka, niż polegać na banku spermy. Tabloid twierdzi, że po pierwszym szoku Khloe przemyślała sprawę i zgodziła się na ciążę in vitro z nasieniem Kanye.

Co na to Kanye? Tego tabloid nie pisze 😉

Kim Kardashian zabrała Kanye Westa na zakupy: w TYCH SPODNIACH ledwie chodziła (ZDJĘCIA)

Plotka o ciąży Khloe wydaje się być kaczką dziennikarską. Szczególnie jeśli chodzi o ojca dziecka – wyobrażacie sobie, żeby Kanye zgodził się być dawcą spermy dla siostry swej żony? To jakiś totalny galimatias!

Khloe Kardashian, fot. Hayk/jack / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot.  RAAK/JACK / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. Fernando Ramales / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. RAAK/JACK / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot.RAAK/JACK / BACKGRID / Backgrid USA / Forum