Stało się! Ojciec Bianki Censori (29 l.) chce skonfrontować się z Kanye Westem w związku z obawą, że odrywa jego córkę od rodziny i zamienia ją w „tandetny towar”.

Jak donosi DailyMail Elia „Leo” Censori, który w latach 80. spędził czas w więzieniu za posiadanie nielegalnej broni, wyznał, że chce spotkania z raperem, aby porozmawiać o jego zachowaniu.

Za ostatnią stylizację Biance Censori grozi więzienie

Ojciec Bianki, Leo, chce usiąść z Kanye i zapytać go, o czym do cholery myśli, paradując z Biancą jak tandetną nagą klaczą – trofeum, mówi informator.

*PREMIUM-EXCLUSIVE* *MUST CALL FOR PRICING* Kanye West clutches a champagne bottle in the street as his wife bares all in a racy 'nude' catsuit.

Ojciec Bianki Censori i jego obawy

Według doniesień Leo Censori, który na co dzień mieszka w Australii, chce zapytać Kanye Westa, co on sam by zrobił, gdyby jego córki North lub Chicago były pokazywane publicznie półnago w strojach, do których zachęcaliby ich mężowie. Ojciec małżonki Westa zarzuca mu również izolację od najbliższych i totalną kontrolę nad jej życiem.

Naga Bianca Censori ubrana w foliówkę

[Leo] Wie, że za cholerę Kanye nie pozwoliłby na to swoim córkom, więc uważa, że to nie ma sensu – dlaczego miałby zachęcać do tego swoją żonę […] Żaden mężczyzna nie powinien nigdy zachęcać kobiety, którą kocha, do pokazywania się publicznie w ten sposób. To nie jest miłość. To jest kontrola.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: