Tego jeszcze nie było! Khloe Kardashian (39 l.) wywołała burzę w sieci pojawiając się bez stanika na imprezie z okazji inauguracji marki smakowej wódki w puszkach „Sprinter” swojej siostry Kylie Jenner w West Hollywood.

Wszystkie oczy były zwrócone na nią, gdy na event założyła odważną przezroczystą czarną mini sukienkę bez biustonosza. Pokazując niemal nagie sutki. W internecie pojawiły się komentarze, ze Kanye West ZNÓW wie co robi i „za pomocą” Bianki Censori właśnie wylansował nowy – nagi trend.

Wow! Matka Bianki Censori wygląda jak jej siostra

Zmysłowy strój przylegał do jej słynnych krągłości i podkreślał duży biust. A w przeciwieństwie do Bianki Censori, Khloe Kardashian zakryła pośladki.

Khloe Kardashian goes braless leaving Kylie Jenner's sprinter soda launch party in WeHo!

Khloe Kardashian i nagie sutki

Mama dwójki dzieci uzupełniła swój total look parą czarnych szpilek, dużymi czarnymi okularami przeciwsłonecznymi i jaskrawoniebieską torebką w wersji mini.

Bianca Censori paraduje po ulicy w bieliźnie. Gołe pośladki…

Oprócz Khloe jedynym członkiem rodziny, który pojawił się, była ich mama, Kris Jenner. Siostry Kim, Kourtney i Kendall nie zostały sfotografowane na tym wydarzeniu. Zaś założycielka Kylie Cosmetics (26 l.) wyglądała efektownie w czarnej, lateksowej sukience z głębokim dekoltem, która eksponowała jej zabójczy dekolt. Ach, te siostry Kardashian… Jenner.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: