Khloe Kardashian (35 l.) trzy lata temu zmieniła swoje życie. Po rozstaniu z Lamarem Odomem celebrytka wzięła się ostro za siebie. Ta, która zawsze była nazywana Brzydkim Kaczątkiem rodziny Kardashianów, z miesiąca na miesiąc zaczęła coraz bardziej przypominać pięknego łabędzia.

Ciocia Khloe Kardashian zabrała True i córkę Kourtney na zakupy (ZDJĘCIA)

Khloe wspominała wtedy, że zawsze miała kompleksy. Szczególnie na tle swoich szczupłych sióstr:

Kiedy szłam do luksusowego butiku, by kupić dżinsy z moimi siostrami, one prosiły o rozmiar 28 lub 26. Ja z kolei prosiłam o 31. Sprzedawcy patrzyli na mnie, wzdychali i mówili: „Nie mamy takich rozmiarów” – opowiadała Kardashianka o swoich doświadczeniach.

Po takich stwierdzeniach czułam się tak zawstydzona i zmieszana, że potem przez wiele lat nie odważyłam się kupować dżinsów – wspominała Khloe.

Dieta i treningi, z których zrezygnowała tylko na czas ciąży z True, sprawiły, że dziś Khloe ma naprawdę piękną figurę. Kobiecą, ładnie wyrzeźbioną. Jej wysoki wzrost jest dodatkowym atutem – na ostatnich zdjeciach Khloe wygląda jak modelka!

Khloe Kardashian w nowych butach Yeezy. Założyłybyście takie? (ZDJĘCIA)

Według części fanów klanu Kardashianek Khloe wygląda teraz lepiej od swojej siostry Kim, która zawsze była postrzegana jako ikona piękna. Khloe ma długie nogi, ładne biodra i biust, którego – jak zapewnia – nie powiększała. Wygląda bardziej naturalnie i sexy, nie jest tak przerysowana jak Kim.

Khloe nie ukrywa, że ma ogromną satysfakcję z tego, jak dziś wygląda. Kiedyś zdradziła, że to jej słodka zemsta za wszystkie krzywdzące komentarze i aluzje do jej figury, gdy miała dwadzieścia parę lat.

Adele pokazała nowe zdjęcie – schudła i wygląda jak INNA osoba

Khloe Kardashian w 2010 roku

Khloe Kardashian 10 lat temu

Khloe w 2010 roku – wtedy nie była jeszcze na żadnej diecie

Kardashian Klan, fot. Juliano-roll / X17 / Forum

Khloe Kardashian w mini, fot.  RAAK/JACK / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Khloe Kardashian, fot. RAAK/JACK / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. RAAK/JACK / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. RAAK/JACK / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Khloe Kardashian, styczeń 2020, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fani Khloe mówią, że dziś to własnie ona ma najładniejsza figurę z całego klanu – przebiła nawet Kim!, fot. Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kim i Khloe z mamą, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Tymczasem Kim Kardashian przyznała, że ostatnio nie miała  serca do ćwiczeń ani diety i sporo przytyła, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum