Rafał Maślak (31 l.) zasłynął w 2014 roku, kiedy wygrał konkurs Mistera Polski. Od tej pory wiele się zmieniło w jego życiu. Rafał jako model bierze udział w różnych sesjach zdjęciowych, kampaniach reklamowych. W międzyczasie został mężem Kamili Nicpoń i ojcem syna Maksymiliana. Jak udaje mu się to wszystko pogodzić i wciąż tak dobrze wyglądać?

Rafał Maślak urządził synowi BAJKOWE urodziny. Chłopiec to mała kopia TATY!

Rafał Maślak – jak dba o zarost?

Rafał Maślak po zwycięstwie w wyborach Mistera Polski nie spoczął na laurach. Wziął udział m.in. w „Tańcu z Gwiazdami”, programie „Dance Dance Dance”, był jurorem w „Supermodelka Plus Size”. W 2016 roku otworzył salon kosmetyczny „Akademia Semilac”.

Znakiem rozpoznawczym Rafała Maślaka jest jego zarost. Mister zawsze ma świetnie przystrzyżoną brodę i wąsy, dzięki czemu zachowuje schludny i elegancki wygląd.

Jak sam przyznał, uwielbia gadżety. Regularnie używa Trymera Philips Multigroom – multiurządzenia do włosów, zarostu i ciała.

Rafał pokazał w kilku krokach, jak za jego pomocą, w zaledwie kilka minut, uzyskuje swój idealny zarost. Dzięki urządzeniu, nie traci wiele czasu, a trymer jest bardzo precyzyjny i idealny do stworzenia modnego i zadbanego wyglądu.

  • Rafał, jesteś najbardziej stylowym facetem w Polsce.

  • Widać, że sprzęt robi robotę

  • Ee, broda wygrywa 🙂 – piszą internauci.

Kim jest Kamila Nicpoń? Dowiedz się więcej o żonie Rafała Maślaka

Panowie, spróbujecie? A Panie mogą sprezentować go swoim mężczyznom przy najbliższej okazji!