Rafał Maślak (31 l.) razem z żoną od jakiegoś czasu wili swoje gniazdko. Para była zajęta remontem, ale wszystko przebiegło pomyślnie i już mogą cieszyć się odnowionymi wnętrzami. Maślak pokazał na Instagramie, jak wygląda jego nowa kuchnia. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Co robi Mister Polski, Rafał Maślak, że zawsze TAK dobrze wygląda?

Rafał Maślak pochwalił się stylową kuchnią

Rafał Maślak został przykładnym mężem i ojcem. Gdy wyszło na jaw, że ich rodzina się powiększy razem z żoną zdecydowali się na przeprowadzkę do większego domu. Rafał nie ukrywał, że jest bardzo podekscytowany.

Na Instagramie przemyca, jak wyglądają jego wnętrza a teraz postanowił pokazać serce domu, czyli kuchnię.

Kim jest Kamila Nicpoń? Dowiedz się więcej o żonie Rafała Maślaka

Model przyznał, że rodzina go nie poznaje. Od kiedy przeprowadzili się całą rodziną, Rafał polubił gotowanie i praktycznie nie opuszcza kuchni. Oprócz gotowania, Maślak piecze również ciasta i zastanawia się, czy nie wybrać się na profesjonalny kurs gotowania.

Przedwczoraj podczas wizyty brata z narzeczoną błysnąłem zapiekanką autorskiego przepisu a dziś czas na szarlotkę! Nie wiem co mi się stało, ale mógłbym piec coś codziennie. Może czas pójść na jakiś profesjonalny kurs. Ostatnio nawet moja mama zadzwoniła z pytaniem czy wszystko ze mną OK, bo non stop piekę (na pewno sądzi, że zwariowałem) – zaczął model.

Rafał Maślak zdradził, że remont kuchni niedawno się zakończył a model już może pochwalić się efektem końcowym. Kuchnia tak bardzo przypadła mu do gustu, że nie chce z niej wychodzić.

Przy okazji mogę pokazać Wam w całej okazałości naszą nową kuchnię. No i powiedzcie mi, jak tu nie spędzać wolnego czasu przy garach – dodał.

Model i jego żona postawili na jasną i otwartą kuchnię. Połączyli jasnoszare i drewniane fronty szafek, a do tego dobrali marmurowe płytki. Kuchnia jest sporych rozmiarów i nie brakuje w niej nowoczesnych sprzętów. Mimo wszystko, jest urządzona minimalistycznie. Całość tworzy przytulne i eleganckie pomieszczenie.

Rafałowi w kuchni najczęściej towarzyszy jego syn Maksymilian i tak było również tym razem.

Podoba się Wam?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Rafał Maślak urządził synowi BAJKOWE urodziny. Chłopiec to mała kopia TATY!

Rafał Maślak w ciążowej sesji. Jego żona ma już naprawdę spory brzuch

Rafał Maślak skrytykował film Sekielskiego. Teraz przeprasza: Bardzo żałuję wypowiedzianych słów

Rafał Maślak z synem gotuje w kuchni.

Rafał Maślak z synem gotuje w kuchni. Fot.Instagram:rafalmaslak.

Rafał Maślak pokazał dużą kuchnię.

Rafał Maślak pokazał dużą kuchnię. Fot.Instagram:rafalmaslak.

Nowoczesna i minimalistyczna kuchnia Rafała Maślaka.

Nowoczesna i minimalistyczna kuchnia Rafała Maślaka. Fot.Instagram:rafalmaslak.