Rafał Maślak to jeden z najbardziej znanych misterów w Polsce. Udało mu się przedłużyć swoje „pięć minut sławy”, a pomógł mu w tym udział w „Tańcu z gwiazdami”. Potem dostawał coraz lepsze propozycje między innymi jako juror w programie Polsatu „#Supermodelka Plus Size” i jako uczestnik w programie TVP „Dance Dance Dance”.

Dziś Rafał działa głównie w mediach społecznościowych i skupia się na swojej rodzinie. Poślubił wieloletnią partnerkę Kamilę Nicpoń-Maślak, z którą doczekał się dwójki dzieci.

Rafał Maślak musiał zawieźć żonę z córką do szpitala! Zaskoczony jest warunkami…

Rafał Maślak w szpitalu. Czeka go długa rehabilitacja

Teraz Rafał Maślak zaniepokoił fanów publikując zdjęcia i nagrania prosto ze szpitalnego łóżka:

Wróciłem. Żyję. Pierwsza w życiu narkoza za mną. Pierwsza noc w szpitalu przede mną – wyznał.

Kilka godzin później celebryta zamieścił kolejne nagranie, w którym pokazał zabandażowaną nogę. Następnie w skrócie wyjaśnił co się stało:

Okazało się, że mam rozwaloną łękotkę, ale przyczyną tak naprawdę jest krzywizna nóg. To jest wada wrodzona. Musiałem mieć naprostowaną kość od kolana w dół. Teraz tylko rehabilitacja i leżenie. Kamila będzie miała trzecie dziecko w domu.

Z kolei w opublikowanym na Instagramie poście przyznał, że problem pojawił się po zlekceważeniu starej diagnozy lekarskiej. Rafał podkreślił, że czeka go długa i bolesna rehabilitacja, ale poświęci się dla dobra swoich dzieci, dla których wciąż chce być aktywnym ojcem:

Od roku zmagam się z bólem pękniętej łąkotki. Nie mogłem biegać, uprawiać sportów skrętnych. Dowiedziałem się, że przyczyną pękniętej łąkotki, która kwalifikuje się do zszycia jest krzywa kość piszczelowa (wada wrodzona). Trzeba było ją naprostować – osteotomia. Zlekceważenie znacznie pogłębiłoby problem. Zdecydowałem się! Ból, kilkumiesięczna rehabilitacja przede mną, ale dla moich szkrabów warto. Nie wyobrażam sobie nie grać z Maksiem w piłkę i nie biegać za uczącą się jazdy na rowerze Misią. Teraz liczę tylko na jak największą cierpliwość mojej żony #bedziedobrze

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

IG: rafalmaslak

IG: rafalmaslak

IG: rafalmaslak

IG: rafalmaslak

IG: rafalmaslak

IG: rafalmaslak