Rafał Maślak  to jeden z najbardziej znanych misterów w Polsce. Udało mu się przedłużyć swoje „pięć minut sławy”, a pomógł mu w tym udział w „Tańcu z gwiazdami”. Potem dostawał coraz lepsze propozycje między innymi jako juror w programie Polsatu „#Supermodelka Plus Size” i jako uczestnik w programie TVP „Dance Dance Dance”.

Jak mieszkają Maślakowie? Piękne, nowoczesne wnętrze (ZDJĘCIA)

Rafał Maślak zawiózł córkę do szpitala

Rafał Maślak teraz głównie skupia się na rodzinie. Poślubił długoletnią partnerkę Kamilę Nicpoń-Maślak, z którą doczekał się dwójki dzieci: 3-letniego Maksymiliana i 2-msc Michaliny. Dzisiaj model podzielił się smutną wiadomością na Instagramie. Musiał zawieźć żonę z najmłodszym dzieckiem do szpitala!

Trochę puściej i smutniej u mnie w domu, bo Kamili nie ma i Michaliny. Misia źle się poczuła, więc zawiozłem dziewczyny do szpitala i tam musiały zostać. Generalnie już wszystko jest ok. Musiały zostać trochę dłużej… – informuje Maślak.

Rafał Maślak urządził synowi BAJKOWE urodziny. Chłopiec to mała kopia TATY!

Mister pokazał swoim obserwatorom, jakie są standardy w szpitalach na oddziale dziecięcym. Okazuje się, że rodzic nie ma zapewnionego łóżka:

Ale rozbawiło mnie wczoraj zdjęcie, które wysłała mi Kamila swojego łóżka, bo nie mieliśmy pojęcia, że przyjmując dziecko, mamy muszą spać na fotelu. Nie to, że narzekam, po prostu nie wiedzieliśmy, że takie są warunki. Całe szczęście okazało się, że można mieć, jakiś swój mini materac. Tamtą noc Kamila musiała się przemęczyć, dziś jechałem do Decathlonu, żeby kupić lekko dmuchany materac. Kamila dzisiaj będzie mogła już w miarę normalnie spać – mówi Rafał.

Model upiekł nawet ciasto ukochanej żonie, Kamili Nicpoń i zawiózł jej do szpitala!

Rafał Maślak wziął ślub! Nicpoń pokazała PIĘKNĄ suknię!