Siostry Kardashianki znane są nie tylko z dziwacznych perypetii i telewizyjnego show, ale także ze swoich kontrowersyjnych kształtów. Kim Kardashian wielokrotnie eksponowała pupę w sesjach zdjęciowych, a jej każda stylizacja podkreśla ogromne pośladki, na których punkcie oszalał Kanye West. Ponętnych kształtów zazdrości jej sama Blac Chyna, która do momentu eksplozji implantów pośladkowych miała jedną z największych pup amerykańskiego show-biznesu. W rankingu hot kształtów Kim zajmuje wysokie miejsce, lecz jej młodsza siostra, Khloe, chce ją za wszelką cenę zdetronizować. Po urodzeniu True, 34-letnia celebrytka zaczęła intensywnie ćwiczyć, a fani zauważyli, iż bardzo schudła. Niestety – najnowsze fotografie pokazują, że jej pupa nie jest w idealnej formie.

Khloe komentuje ZDRADY Tristana

Fotoreporterzy przyłapali 34-latkę podczas ewakuacji z domu w Calabasas. Miała na sobie obcisłe legginsy, które uwydatniły jej pośladki. W Internecie już podniosły się głosy, że pupa Khloe nie jest wcale taka idealna, a imponujące efekty na zdjęciach ze ścianek to zasługa bielizny modelującej i photoshopa. Przypomnijmy, że w 2017 roku partnerka Tristana Thompsona podobno zdecydowała się na zabieg pomniejszenia pośladków. Usunięcie implantów miało sprawić, że pupa celebrytki stanie się jędrna i symetryczna. Najwyraźniej jednak coś poszło nie tak.

Khloe Kardashian w Louboutinach idzie na spotkanie z psychologiem (ZDJĘCIA)

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Kardashianki. Jej kształty rzeczywiście nie są aż tak idealne?

Trzeba przyznać, że ewolucja pupy Khloe przeraża i zastanawia. Porównajcie jej najnowsze zdjęcia ze starymi fotografiami. Widać różnicę?

Co się stało z pupą Khloe Kardashian? Tak wygląda bez photoshopa