Heidi Klum (46 l.) przez jakiś czas miała nerwy w strzępkach. Modelka podejrzewała, że może mieć koronawirusa. Z tego powodu podjęła decyzję, że będzie się izolować – nawet przed własnym mężem. Teraz Klum ujawniła wyniki testów.

W takich luksusach Heidi Klum przechodzi kwarantannę (FOTO)

Heidi Klum nie ma koronawirusa

Jak to mówią, strach ma wielkie oczy. Supermodelka jakiś czas temu ujawniła, że zaobserwowała u siebie objawy podobne do zachorowań na koronawirusa. Całe szczęście 10 dni po robieniu testów okazało się, że to tylko przeziębienie.

Bardzo ciężko jest odróżnić zwykłą grypę od zarażenia się koronawirusem. By mieć potwierdzenie, trzeba wykonać testy, które są ciężko dostępne.

Heidi Klum w obawie przed koronawirusem całuje męża przez szybę (WIDEO)

Heidi jak i wiele innych gwiazd zdecydowała się na odbycie domowej kwarantanny. Modelka udostępniła na Instagrama zdjęcie, na którym leży na trawie i podpisała, że rozpoczyna 14 dzień, kiedy zostaje w domu. Pod spodem dodała, że wyniki na obecność koronawirusa były negatywne.

Zobaczcie, w jakich luksusach mieszka Heidi Klum. 

View this post on Instagram

Day 14 of staying H❤️ME #covid_19negative

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Klum teraz, gdy ma więcej czasu chętniej pokazuje, jak spędza go w domu z rodziną. Udostępniła na swoim profilu filmik, na którym widzimy jak tańczy z dziećmi.

View this post on Instagram

After dinner dancing 🤗❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Od teraz modelka będzie mogła ponownie zobaczyć się z mężem. Gdy podejrzewała u siebie koronawirusa izolowała się przed wszystkimi bliskimi, ale przyznała, że bardzo tęskni za Tomem Kaulitzem. Zakochani po raz pierwszy spotkali się na planie Next Top Model w Niemczech, a pierwszą rocznicę ślubu świętowali 22 lutego.

Heidi Klum, Tom Kaulitz wyprowadzają psa w Paryżu.

Heidi Klum, Tom Kaulitz, Fot.Forum/Backgrid UK

ZOBACZ WIĘCEJ:

Heidi Klum namiętnie całuje się ze świeżo upieczonym mężem (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiewicz chce wspierać kobiety w czasie epidemii koronawirusa

Patryk Vega ma gdzieś wszystkie apele na temat koronawirusa, dalej NAGRYWA nowy film