Karolina Pisarek przez ostatni tydzień walczyła z okropnym bólem głowy na tyle, że trafiła do szpitala. Dopiero wczoraj dolegliwości ustały, kiedy podano jej leki ze sterydami i modelka mogła po raz pierwszy sama zabrać głos na swoim Instagramie. Wyznała, że lekarze wykryli u niej torbiel w mózgu, który kwalifikuje się do operacji.

Roger Salla przekazuje kolejne informacje o stanie zdrowia Karoliny Pisarek

Karolina Pisarek zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”?

Występ Karoliny w „Tańcu z gwiazdami” był pod wielkim znakiem zapytania, przez prawie cały tydzień nie było jej na próbach. Natomiast modelce bardzo zależy na show i dzięki lekom ze sterydami może stanąć do konkurencji. Jak dowiedział się „Pomponik”, Pisarek musiała załatwić zgodę od lekarza na udział w programie:

Karolina od rana próbowała załatwić stosowne zaświadczenie, aby zaprezentować się w odcinku na żywo. Producent dał jej czas do 13, aby okazała dokument. Udało się zdobyć zaświadczenie i zgodę na pojawienie się w programie na żywo – czytamy w serwisie „Pomponik”

Roger Salla o stanie zdrowia Karoliny Pisarek. Nadal walczą!

Gwiazda jest już w studiu i przygotowuje się do wieczornego odcinka. Poinformowała fanów, że jej choreografia została bardzo uproszczona i czuje się już znacznie lepiej:

Po krótkiej przerwie znów jestem u boku Michała Bartkiewicza. Dziś nasza choreografia została zmieniona. Moje ruchy do totalnego minimum, za to Michał da czadu na parkiecie. Najważniejsze, że powoli wracam do żywych i codziennie czuję się lepiej – napisała Karolina Pisarek.

Dodała, że bardzo się cieszy, że znów jest na parkiecie.

Karolina Pisarek zdradziła, ile dostała najwięcej w ślubnej KOPERCIE. Karolina Gilon grzmi: „Ale serio? Aż tak?”

Publiczne wsparcie okazał jej także Krzysztof Ibisz. Na swoim Instagramie poprosił fanów o przesłanie celebrytce dużo energii:

Dziś @karolina_pisarek potrzebuje dużo Waszych ciepłych myśli i dobrej energii – napisał Ibisz.

pasekkozak

pasekkozak

Karolina Pisarek, Michał Bartkiewicz Fot. Kurnikowski/AKPA

Małgorzata Leitner, Anna Skura, Karolina Pisarek Fot. Podlewski/AKPA