Karolina Pisarek miała spełnić swoje marzenie i zawalczyć o kryształową kulę w „Tańcu z gwiazdami”, ale wszystkie stanęło pod znakiem zapytania. Tuż po debiucie w programie dostała okropnych bóli głowy i trafiła do szpitala.

Karolina Pisarek i Roger Salla zupełnie NIE SPODZIEWALI się tego, co spotkało ich w samolocie

Roger Salla o stanie zdrowia żony

Karolina Pisarek przekazała obserwatorom, że lejarze podejrzewają u niej guza mózgu. Informacja wstrząsnęła internautami! Modelka trafiła do szpitala na badania, aby dowiedzieć się, co jej dokładnie dolega. Na szczęście w tych trudnych chwilach może liczyć na świeżo upieczonego męża Rogera Sallę, który cały czas się nią opiekuje.

Gdzie Karolina Pisarek i Roger Salla będą żyć po ślubie? Ogromna willa na warszawskim Wilanowie za prawie 5 milionów złotych wieje luksusem!

Dzisiaj Roger przekazał fanom kolejne wieści o stanie zdrowia jego ukochanej. Okazuje się, że modelka ma problemy z poruszaniem się:

Dużo osób pyta co się dzieje z Karoliną. Byliśmy na tomografii głowy, a wczoraj na rezonansie głowy i szyi. Karolina ma straszny ból głowy i nie jest w stanie do tej pory sama chodzić… Walczymy każdego dnia różnymi metodami, żeby było lepiej, ale na razie bez poprawy… – pisze Salla.

Trzymamy kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Karolina Pisarek ze świeżo upieczonym mężem spaceruje ulicami Warszawy (ZDJĘCIA)

Roger Salla, Karolina Pisarek fot. Kurnikowski/AKPA

=Karolina Pisarek, Roger Salla Fot. AKPA

Roger Salla, Karolina Pisarek, fot. Podlewski/AKPA