Kim Kardashian to amerykańska celebrytka, która sławę zdobyła głównie za sprawą reality-show „Z kamerą u Kardashianów”, w którym występowała razem ze swoją rodziną. Jej majątek w 2021 roku został wyceniony na 1 miliard dolarów i uplasował ją na 2674. miejscu wśród najbogatszych ludzi świata według magazynu „Forbes”. Celebrytka nigdy nie kryła się ze swoim ogromnym majątkiem i wielokrotnie była krytykowana za obnoszenie się bogactwem i bycie „odklejoną” od rzeczywistości.

Kim Kardashian rezygnuje z kosztownych torebek na rzecz papierowej reklamówki

Kim Kardashian chwali się nowym samochodem na tle prywatnego odrzutowca za 150 milionów dolarów

Kim nic sobie jednak nie robi z komentarzy i krytyki przeciętnych zjadaczy chleba. Zamiast tego, co rusz chętnie wbija kij w mrowisku i razi oczy zazdrosnych internautów swoimi kolejnymi zachciankami lub drogimi pomysłami. Teraz Kim zaprezentowała światu swój nowy nabytek – samochód elektryczny Cybertruck marki Tesla, o wartości jedynie 60 tysięcy dolarów.

To jednak nic, ponieważ nowy nabytek zapozował na nie byle jakim tle – na drugim planie zaprezentował się prywatny odrzutowiec Kim wart 150 milionów dolarów, w którym znajdują się dwie łazienki, dwa łóżka i 10 miejsc do spania dla gości.

Taka to pożyje?

IG: kimkardashian

Kim Kardashian w staniku za prawie 100 tysięcy złotych

pasekkozak

The Mega Agency / Forum

The Mega Agency / Forum

The Mega Agency / Forum

The Mega Agency / Forum

Kim Kardashian na pokazie Balenciagi

Kim Kardashian

Photo by DNphotography/ABACAPRESS.COM

Reuters / Forum

Credit line: ANDREW KELLY / Reuters / Forum

Reuters / Forum