Kim Kardashian (43 l.) i Odell Beckham Jr (31 l.) właśnie potwierdzili plotki o romansie krążące od miesięcy, kiedy przyłapano ich razem w Las Vegas, na chwilę przed meczem Super Bowl.

Gwiazda reality show i zawodnik Baltimore Ravens (NFL) zostali sfotografowani w luksusowym hotelu Wynn, po imprezie „Fanatics pre-Super Bowl bash”.

Kim Kardashian i Kylie Jenner robią furorę na Paris Fashion Week

Pierwszy raz o potencjalnym romansie Kardashian z Beckhamem Jrem obiegły internet we wrześniu ubiegłego roku, „Kim była związana z Odellem od zeszłego lata i myślała, że udało jej się utrzymać to w tajemnicy”, podaje Daily Mail.

Kim Kardashian i Odell Beckham Jr

Para utrzymuje swój romans w tajemnicy, aby szanować jego rocznego syna Zydna, którego dzieli ze swoją byłą dziewczyną Lauren „Lolo” Wood. Tymczasem drugie źródło powiedziało „Us Weekly”, że ich związek „staje się coraz bardziej poważny”.

Kim Kardashian i jadalna bielizna SKIMS

Okazuje się, że osobowość Odella jest znacznie bardziej prywatna niż jej i sportowiec nie chce robić wokół ich relacji większej szopki niż jest to potrzebne. Teraz podobno razem próbują wspólnie wypracować plan na przyszłość.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: