Ireland Baldwin (26 l.) ujawniła, że ​​dokonała dwóch aborcji, jedną w wyniku gwałtu, a drugą w czasie trwania jednego ze związków. Pierwsza terminacja ciąży miała mieć miejsce, gdy ta miała zaledwie 14 lat:

Nie sądzę, aby każdy był odpowiedzialny za mówienie o tym, jeśli nie czuje się komfortowo – wyznała.

Ireland Baldwin atakuje Amber Heard, „Znam laski takie jak ona”

Baldwin powiedziała, że ​​jej pierwsza aborcja miała miejsce po tym, jak została zgwałcona jako nastolatka, i nikomu wtedy nie powiedziała, co się stało. Powiedziała, że ​​później zaszła w ciążę, będąc w związku, który się skończył.

Ireland Baldwin mówi o gwałcie i aborcjach

Byliśmy razem bardzo nieszczęśliwi […] Jednak [partner] dał jasno do zrozumienia, że ​​nigdy nie chciał mieć dzieci ani małżeństwa – ledwo chciał być w poważnym związku […] Zdecydowałam się na aborcję, ponieważ dokładnie wiem, jak to jest urodzić się parze, która się nienawidzi – powiedziała na TikToku.

Ireland Baldwin świeci pupą, bo nie zmieściła się z w sukienkę

Rodzicami Irlandii są aktorzy Alec Baldwin i Kim Basinger, którzy pobrali się w 1993 i rozwiedli w 2002, gdy Ireland miała 7 lat.

Rzecznik Aleca Baldwina odmówił komentarza na temat TikToka córki. Rzecznik Basinger także nie odpowiedział od razu na prośbę  o komentarz.

Czy mogłam mieć to dziecko i oddać je do adopcji? Może. Może nie […] Ale wybór wychowywania dziecka bez własnego zabezpieczenia finansowego, bez kochającego i wspierającego partnera, to nie było dla mnie. Wybrałam siebie i wybrałabym mnie ponownie – dodała.

Ireland Baldwin fot IG: irelandirelandireland

Hilaria Baldwin, Alec Baldwin

Hilaria Baldwin, Alec Baldwin fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Hilaria Baldwin Fot. Forum