Dawno niewidziana Kim Basinger (69 l.) wystąpiła publicznie w poniedziałkowy wieczór na baby shower swojej córki Ireland Baldwin w stylu „klubu ze striptizem”.

Kim Basinger siłą zaciągnęła Ireland Baldwin na odwyk

Aktorka została sfotografowana m.in. trzymając się za ręce z chłopakiem Mitchem Stonem, gdy opuszczali hollywoodzki klub ze striptizem Jumbo’s Clown Room po uroczystości. Aktorka miała na sobie szary garnitur, który połączyła z czarnym topem i butami w tym samym kolorze.

Kim Basinger, która niedługo zostanie babcią ma jedno dziecko. Ojcem Ireland jest Alec Baldwin.

Kim Basinger na baby shower jedynej córki

Kim Basinger i Mitch Stone, którzy są razem od 2014 roku, byli jedną z wielu celebrytów obecnych na „odważnym” baby shower w Ireland Baldwin. Modelka i córka aktorskiej pary, która spodziewa się swojego pierwszego dziecka z chłopakiem RAC, we wtorek dała swoim obserwatorom na Instagramie wgląd w jej gwiazdorski baby shower.

Coś niedobrego dzieje się z twarzą Kim Basinger

Ireland pokazała swój rosnący brzuszek w czarnej koronkowej sukience, którą uzupełniła różową peruką, szarfą i wstążką z napisem „Mama” przypiętą do piersi.

W imprezie wzięły udział takie gwiazdy jak Hilary Duff czy Rumer Willis (która również spodziewa się swojego pierwszego dziecka).