Większość celebrytów pozostaje bezstronna w procesie Johnny’ego Deppa i Amber Heard. Być może większość nie chce się oficjalnie mieszać w tak delikatną sprawę. Jednak bardzo wiele topowych nazwisk staje po stronie Johnny’ego Deppa, w tym Angelina Jolie, Javier Bardem, Penelope Cruz, a ostatnio nawet Chris Rock i Jennifer Aniston. Teraz do tego grona dołączyła Ireland Baldwin.

Dlaczego Johnny Depp już wygrał sprawę z Amber Heard?

Gwiazdy stają po stronie Deppa w jego procesie z Amber Heard

Córka Aleca Baldwina i Kim Basinger nazwała Amber Heard „straszną osobą” w swoich Stories na Instagramie:

Chodzi o to, że znam kobiety, które są dokładnie takie. Są manipulujące i zimne i wykorzystują swoją kobiecość, by odgrywać ofiary i zwracać świat przeciwko mężczyźnie, ponieważ żyjemy w społeczeństwie, w którym fajnie jest powiedzieć, że mężczyźni są najgorsi.

Ireland Baldwin dołącza do grona gwiazd wspierających Johnny’ego Deppa

W dość długim oświadczeniu Ireland Baldwin w mocnych słowach wypowiedziała się na temat Amber Heard i informując, że ma nadzieję, że Johnny Depp naprawi swoją reputację i zagra jeszcze w 5 filmach o „piratach”.

Amber Heard pozuje z chusteczką i wciąga kokainę na sali sądowej?

Mężczyźni również mogą doświadczyć przemocy domowej i ta totalna porażka człowieka Amber Heard jest okropną osobą. Mam nadzieję, że Johnny’emu Deppowi uda się odzyskać dobre imię… – dodała.

Ireland Baldwin fot IG: irelandirelandireland

Sonda

poll-violet

Trwa proces Johnny'ego Deppa i Amber Heard. Które z nich wyjdzie z tego zwycięsko i komu kibicujecie?

1

Johnny

2

Amber