Anna Korcz (31 l.) w styczniu zeszłego roku pochwaliła się w mediach społecznościowych radosną nowiną. Córka aktorki Anny Korcz z serialu „Na Wspólnej” powitała na świecie pierwsze dziecko. Urodziła syna, któremu dała na imię Franek. Teraz postanowiła zdradzić, że razem z mężem spodziewają się kolejnego dziecka.

Anna Korcz wie, dlaczego młode małżeństwa się rozwodzą

Anna Korcz po raz drugi zostanie mamą

Anna Korcz trzy lata temu wyszła za mąż, za Piotra Kalinowskiego. Na ślubie pary bawiła się Anna Lewandowska z mężem, czy Marcelina Zawadzka. Córka aktorki w styczniu zeszłego roku poinformowała, że spodziewa się syna. Okazuje się, że jej rodzina niebawem się powiększy.

OMG! Tori Spelling jest w SZÓSTEJ ciąży? Pokazała brzuszek!

Ania aktualnie przebywa z rodziną na egzotycznych wakacjach. Opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym postanowiła pochwalić się ciążą. Korcz zapozowała przy basenie, trzymając dłonie na brzuchu. Przyznała, że jest zostanie mamą po raz drugi.

Jeszcze ponad rok temu zastanawiałam się jak to będzie jak w naszym życiu pojawi się Franio. Nie podejrzewałam, że tak bardzo je urozmaici, doda tylu kolorów, poustawia je po swojemu, sprawi że tak wiele pięknego się wydarzy. W tym roku w naszym życiu pojawi się kolejny cud, nowa miłość i nowe wyzwanie. Drugi raz zostanę Mamą – napisała Ania.

Internauci w komentarzach nie szczędzili gratulacji w stronę Anny.

  • Ale ładna czwórka.

  • Ogromne gratulacje.

  • Dużo zdrówka.

  • Szczęśliwego rozwiązania – czytamy.

My również serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna i Robert Lewandowscy na ślubie córki Anny Korcz (ZDJĘCIA)

Cichopek, Korcz, Żabicka na evencie marki kosmetycznej

Klaudia Halejcio TOPLESS w 30. tygodniu ciąży: „Piękna mamusia”