Nie od dziś wiadomo, że znane nazwisko otwiera niemalże każde drzwi, a szczególnie te w świecie mody, który z upodobaniem lansuje kolejne dzieci znanych rodziców na gwiazdy modelingu. Do tego grona właśnie dołączył Romeo Beckham, pojawiając się na okładce włoskiej edycji męskiego wydania magazynu Vogue.

Romeo Beckham kończy 18 lat! Bracia dzielą się WZRUSZAJĄCYMI zdjęciami

Romeo Beckham – Vogue

Romeo w wieku zaledwie 8 lat znalazł się na liście najlepiej ubranych mężczyzn magazynu GQ. Średni syn Beckhamów nie podzielił fascynacji piłką nożną i na swój sport wybrał tenis.  Z tej okazji rodzice wybudowali mu nawet kort, gdzie miał szansę zmierzyć się z Caroline Wozniacki.

18-letni celebryta, pojawił się na okładce zapowiadającą sesję pod tytułem „Boys will be boys”, który spotkał się z olbrzymią krytyką ze strony internautów. Wielu z nich uznało go za seksistowski i nie przystający do obecnych realiów.

Romeo Beckham CAŁUJE swoją dziewczynę. Urocze?

  • Kto to wymyślił? Uwsteczniacie się.
  • Boys will be boys? Naprawdę?
  • Boys will be boys? W 2021?
  • To zdanie brzmi dziwnie w 2021.

Niemniej uwagi poświęcono aparycji młodego Beckhama. Choć część obserwatorów dopatrywała się podobieństwa do Justina Biebera, który nota bene polubił zdjęcie Romeo, to zdecydowana większość uznała, że Romeo jest niezwykle podobny do swojej sławnej mamy. Nietrudno zauważyć, że oprócz rysów twarzy, Romeo odziedziczył po Victorii zamiłowanie do platynowego blondu, który przez wiele lat – obok mocnej opalenizny – był firmowym znakiem żony Davida Beckhama.

  • Kopia matki!
  • Wygląda jak jego mama w 100 procentach.
  • Nie kojarzę żadnego z ich dzieci, ale ten chłopak wygląda dokładnie jak jego matka.
  • Doskonała mieszanka doskonałych genów!

Victoria Beckham wymyśliła, jak uratować monarchię. Ma to związek ze ślubem jej syna

Zgadzacie się ze stwierdzeniem, że Romeo jest podobny do Victorii?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ROMEO (@romeobeckham)

Rodzina Beckhamów, fot. Forum

Romeo Beckham

Romeo Beckham z ojcem, fot. Forum