Paul Walker zmarł tragicznie w listopadzie 2013 roku. Zginął w wypadku samochodowym, podczas jazdy próbnej nowym Porsche. Aktor gościł wtedy na wystawie samochodowej w Santa Clarita, na której zbierano datki dla ofiar tajfunu na Filipinach. Osierocił córkę Meadow, która dziś ma 21 lat. Dziewczyna pokazała na Instagramie prywatne nagranie ze swoim tatą, które wzrusza do łez.

Vin Diesel pokazał zdjęcie Meadow, 21-letniej córki zmarłego Paula Walkera. Wyrosła na piękną kobietę

Meadow, córka Paula Walkera, pokazała nagranie z nieżyjącym ojcem

Śmierć Paula Walkera, gwiazdy filmu „Szybcy i wściekli”, była dla wszystkich szokiem. Aktor był bardzo młody, zmarł w wieku 40 lat.

Jego córka Meadow pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, gdzie czasem wspomina swojego ojca. Teraz pokazała wzruszające nagranie z tatą, na którym wyglądają na bardzo szczęśliwych. Córka wystraszyła go, a potem wpadła w jego ramiona.

Nigdy nie myślałam, że się tym podzielę, ale czuje się z tym w porządku. Bądźcie dobrzy. Kocham Was. Bądźcie bezpieczni – napisała.

Meadow Walker pokazała prywatne nagranie ze swoim tatą, Paulem Walkerem:

Meadow Walker na grobie ojca. Tęsknię za tobą, tatusiu (FOTO)

Fani dziękują w komentarzach, że podzieliła się tak osobistym nagraniem. Wielu z nich wciąż tęskni za zmarłym aktorem.

W 2014 roku okazało się, że Meadow jest jedyną spadkobierczynią po zmarłym aktorze. Zdecydowała się oskarżyć koncert motoryzacyjny Volkswagen o śmierć ojca – ostatecznie doszło do ugody.

Meadow Walker:

View this post on Instagram

🌼💚🌼

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker) on

Paul Walker

Paul Walker fot. Starstock/Newscom