Kiedy show biznes obiegła wieść o tym, że Sylwia Przybysz spodziewa się dziecka, wiele osób podkreślało młody wiek przyszłej mamy. Para jednak nic sobie nie robiła ze złośliwych komentarzy i w styczniu ubiegłego roku powitała na świecie córeczkę Polę.

Wiadomo, kiedy urodzi Sylwia Przybysz! Jan Dąbrowski wyjawił 

Sylwia Przybysz – ciąże

W listopadzie Sylwia Przybysz ogłosiła, że po raz drugi zostanie mamą. Swój stan długo utrzymywała w tajemnicy, zaskakując fanów zdjęciem pokaźnego brzuszka. Z kolei w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia para poinformowała o zaręczynach.

Choć trudno w to uwierzyć, to od narodzin małej Poli minął już rok. Z tej okazji szczęśliwy tata opublikował urocze zdjęcie na swoim Instagramie. Można na nim zobaczyć szczęśliwą rodzinę, z maluszkiem ubranym w same pieluszki.

Ciężarna Sylwia Przybysz pokazała metamorfozę włosów. Już tak nie WYGLĄDA

Dzisiaj urodziny tego skrzata w środku 💕 Rok temu stałem się najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi – napisał na Instagramie dumny tata.

Z kolei mama Poli na swoim stories pokazała przyjęcie, które wyprawiła dla rocznej córki. Nie obyło się także bez okolicznościowego posta.

Dziś nasza Polusia kończy roczek! Kiedy to minęło ? Jest dużą i mądrą dziewczynka! Jesteśmy szczęściarzami że możemy być jej rodzicami – napisała.

Sylwia Przybysz enigmatycznie „Już dziś”. Fani: ślub, wieczór panieński?

Na udostępnionej relacji widać, że motywem przewodnim przyjęcia był jednorożec – pojawia się on na babeczkach, balonach oraz torcie.

Impreza urodzinowa Poli Dąbrowskiej, fot. Instagram

Impreza urodzinowa Poli Dąbrowskiej, fot. Instagram

Pola Dąbrowska skończyła rok

Impreza urodzinowa Poli Dąbrowskiej, fot. Instagram

Impreza urodzinowa Poli Dąbrowskiej

Impreza urodzinowa Poli Dąbrowskiej, fot. Instagram