Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez poinformowali dziś fanów poprzez swoje sieci społecznościowe o śmierci jednego ze swoich nienarodzonych bliźniaków. Rodzina przeżywa największą stratę w życiu:

Z najgłębszym smutkiem ogłaszamy śmierć naszego dziecka. To największy ból, jaki może odczuwać każdy rodzic. Narodziny naszej córeczki dają nam siłę, by przeżyć tę chwilę z nadzieją i szczęściem – napisał piłkarz.

Georgina Rodriguez pokazała ciążowy brzuszek! Partnerka Ronaldo wygląda bosko

Cristiano Ronaldo i Georginą Rodríguez stracili dziecko

Ronaldo następnie podziękował lekarzom i pielęgniarkom za wszelką opiekę i wsparcie. Przyznaje, że są załamani stratą dziecka:

Jesteśmy zdruzgotani i prosimy o prywatność w tym bardzo trudnym czasie. Nasz chłopcze, jesteś naszym aniołem. Będziemy cię kochać na zawsze – napisał Ronaldo.

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo od lat tworzą piękną relację. Zakochani wychowują razem czwórkę dzieci – trójkę urodzoną przez surogatki, wynajęte przez piłkarza, a także jedno wspólne, biologiczny owoc miłości tej pary. Pod koniec października poinformowali, że ich rodzina niedługo znowu się powiększy.

Kim jest Georgina Rodriquez? Jej rodzina apeluje do Cristiano Ronaldo!

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez są już po ślubie?!

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Georgina Rodriguez z dziećmi

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo z dziećmi/fot. Instagram/georginagio

Georgina Rodrigurez na Festiwalu w Wenecji

Georgina Rodrigurez na Festiwalu w Wenecji fot. Backgrid / Forum