Cristiano Ronaldo w trakcie swojej kariery spotykał się z wieloma kobietami. Ma na swoim koncie związki z modelkami – Alice Goodwin, Gemmą Atkinson i Iriną Shayk. Obecnie jest związany z hiszpańską modelką Georginą Rodriguez, z którą ma córkę Alanę Martinę oraz troje dzieci z poprzedniego związku – syna Cristiano juniora oraz bliźniaki Mateo i Evę Marię.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez teraz spodziewają się też bliźniąt, o czym poinformowali na Instagramie w październiku zeszłego roku.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez są już po ślubie?!

Rodzina Georginy Rodriquez do Cristiano Ronaldo: „masz NAJGORSZĄ KOBIETĘ”

Obydwoje są uznawani za jedną z najgorętszych par show-biznesu, a już wkrótce na Netflixie będziemy mogli obejrzeć film dokumentalny o Georginie. Jak się jednak okazuje, nie każdy cieszy się szczęściem celebrytki i na kilka dni przed premierą w sieci pojawiły się agresywne oskarżenia skierowane w jej stronę. I to nie od przypadkowych internautów ale od…jej rodziny! Link do artykułu TUTAJ!

Kim jest Georgina Rodriquez?

Georgina Rodriguez u boku piłkarza zyskała sławę na całym świecie. Urodziła się w Buenos Aires, skąd pochodzi jej ojciec Jorge Rodriguez. Potem przeprowadziła się do południo-wschodniej części Hiszpanii, skąd pochodzi jej mama, Ana María Hernández.

Od dziecka trenowała balet. Potem porzuciła szkołę taneczną i na chwilę wyjechała do Londynu, aby podszkolić swój angielski. Następnie wróciła do Madrytu, gdzie zatrudniła się w salonie Gucci, a wolnym czasie próbowała swoich sił w modelingu.

Jak Cristiano Ronaldo poznał Georginę Rodriguez?

Pierwsze poznanie Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez jest idealnym scenariuszem na film! Ich spotkanie bowie miało miejsce właśnie w butiku Gucci:

Pierwszy raz spotkaliśmy się w salonie Gucci, gdzie byłam asystentką sprzedaży. Kilka dni później spotkaliśmy się ponownie, na imprezie innej marki. Wtedy mogliśmy porozmawiać w luźnej atmosferze, poza moim środowiskiem pracy. Dla nas to była miłość od pierwszego wejrzenia – mówiła Georgina w magazynie „Elle” w 2019 r.

Para przez pierwsze miesiące starała się ukrywać. Ronaldo zabrał nawet nowo poznaną dziewczynę do Disneylandu i włożył na głowę perukę, żeby nikt ich nie rozpoznał. Niestety! Fotoreporterzy i tak ich zauważyli. Wówczas po raz pierwszy nazwisko Rodriguez trafiło do mediów w listopadzie 2016 r.

Co najlepsze, zaczęli się spotykać kilka miesięcy po tym, jak Ronaldo został przyłapany na czułościach z modelką fitness Cassandrą Davis.

Na pierwsze wspólne wyjście bez ukrywania zdecydowali się już miesiąc później, w grudniu: pojawili się na trybunach jednego z meczów w Madrycie. Z kolei pierwszą ściankę zaliczyli podczas gali FIFA w Zurychu.

Ronaldo i Rodriguez już 12 listopada 2017 r. powitali na świecie swoje pierwsze dziecko – córkę Alanę Martinę. Teraz wspólnie wychowują czworo dzieci. A już niebawem znów powitają na świecie bliźniaki.

Georgina Rodriguez pokazała ciążowy brzuszek! Partnerka Ronaldo wygląda bosko

Rodzina Georginy Rodriquez apeluje do Cristiano Ronaldo: "masz NAJGORSZĄ KOBIETĘ u swojego boku!"

Georgina Rodriguez fot. Forum

Rodzina Georginy Rodriquez apeluje do Cristiano Ronaldo: "masz NAJGORSZĄ KOBIETĘ u swojego boku!"

Georgina Rodriguez fot. Forum

Partnerka Ronaldo, Georgina Rodriguez w Cannes. ZJAWISKOWA kreacja (ZDJĘCIA)

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, fot. agencja forum

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, fot. agencja forum

Georgina Rodrigurez na Festiwalu w Wenecji

Georgina Rodrigurez na Festiwalu w Wenecji fot. Backgrid / Forum

Cannes, FRANCE – Georgina Rodriguez attends the „France” screening during the 74th annual Cannes Film Festival
BACKGRID UK 15 JULY 2021,Image: 621726096, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Z.J / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Georgina Rodriguez na Festiwalu Filmowym w Wenecji

Georgina Rodriguez na Festiwalu Filmowym w Wenecji fot. Backgrid UK / Forum

Soccer Football – Cristiano Ronaldo receives the MARCA Legend award – Reina Victoria Theater, Madrid, Spain – July 29, 2019 Cristiano Ronaldo poses with partner Georgina Rodriguez and the MARCA Legend award, Image: 461343820, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: JUAN MEDINA / Reuters / Forum

Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez at photocall for Sesderma awards 2019 in Madrid on Thursday, 19 September 2019., Image: 471905597, License: Rights-managed, Restrictions: May not be licensed in Portugal. May not be licensed in Spain., Model Release: no, Credit line: Forum, Gtres Online

Georgina Rodriguez rozgrzała fanów do czerwoności. W takim stroju chodzi po domu?!