Cristiano Ronaldo (34 l.) na boisku zamienia się w agresywnego rywala i uderza w bramkę bez mrugnięcia okiem. Prywatnie Cristiano ma bardzo miękkie serce. Zwłaszcza jeśli chodzi o jego rodzinę. W wywiadzie dla brytyjskiej telewizji, dla programu „Cristiano Ronaldo spotyka Piersa Morgana” emocje zaskoczyły piłkarza. Ronaldo nie mógł powstrzymać łez, gdy dziennikarz Piers Morgan pokazał mu fragment nagrania pochodzącego z 2004 roku z jego ojcem w roli głównej.

Tak Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez spędzali ostatni weekend

Cristiano Ronaldo płacze podczas wywiadu na widok filmu z ojcem, który był alkoholikiem

Ronaldo miał zaledwie 20 lat, gdy jego ojciec zmarł w wieku 52 lat, z powodu ostrej niewydolności wątroby, po przegranej walce z alkoholizmem. Gwiazda PortugaliiJuventusu nie była w stanie stłumić swoich emocji podczas udzielania wywiadu, gdy dziennikarz Piers Morgan pokazał mu fragment nagrania pochodzącego z 2004 roku z jego ojcem – Jose Dinis Aveirow roli głównej. Ojciec Cristiano Ronaldo mówił w nim, jak bardzo jest dumny z syna. Piłkarz wyjaśnił, że jego tata nie dożył tak wielu historycznych chwil. Wideo powstało tuż przed Euro 2004 w Portugalii i to właśnie wtedy rozpoczęła się światowa sława piłkarza.Płaczący Ronaldo powiedział: „Nigdy nie widziałem tego wideo. Nie do wiary.”

Georgina Rodriguez, partnerka Cristiano Ronaldo, odpoczywa od pieluch

Piłkarz poprosił, by przekazano mu pamiątkowy filmik, po to aby mógł pokazać dziadka jego wnukom. Jose Dinis Aveiro niestety, lecz nie zdążył poznać żadnego z czworga dzieci Cristiano.

Myślę, że wywiad byłby zabawny, ale nie spodziewałem się, że będę płakać. Nigdy nie widziałem tego wideo. Nie wiem, skąd Ty, muszę mieć ten filmik, żeby pokazać mojej rodzinie. Nie znałem mojego ojca w 100 procentach. Był pijakiem. Tak naprawdę nigdy z nim normalnie nie porozmawiałem. To było trudne – powiedział w wywiadzie piłkarz, opowiadając o relacji łączącej go w przeszłości z ojcem.

W wywiadzie piłkarz ujawnił również, że pewnego dnia zamierza poślubić swoją dziewczynę Georginę Rodriguez, która urodziła mu córeczkę Alanę Martinę, jednak para jeszcze nie planuje tego wielkiego dnia.

Powiedział: „Pewnego dnia będziemy [małżeństwem]. To także marzenie mojej mamy, więc pewnego dnia. Dlaczego nie?”

Lubicie tego piłkarza?

ZOBACZ WIĘCEJ:

LUKSUSOWE wakacje Cristiano Ronaldo i jego rodziny; zobaczcie Georginę Rodriguez w BIKINI! (ZDJĘCIA)

Cristiano Ronaldo na jachcie za 200 tys. dolarów; próbuje wyrzucić syna za burtę (ZDJĘCIA)

Georgina Rodriguez opowiada, jak poznała Cristiano Ronaldo; była asystentką sprzedaży w salonie Gucci

View this post on Instagram

Domingo em família ❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo wraz z dziewczyną Georgina Rodriguez na wspólnych zakupach. Fot.Forum.

Piłkarz Cristiano Ronaldo wraz z dziewczyną i matką jego córki, Georgina Rodriguez. Zakochani każdą wolną chwilę spędzają wspólnie. Fot.Forum.