Cristiano Ronaldo (35 l.), jeden z najbardziej znanych piłkarzy na całym świecie, skupia się nie tylko na własnej karierze. Sportowiec spełnia się też w roli męża i ojca- Cristiano doczekał się czwórki dzieci. Jego najstarszy syn skończył właśnie 10 lat. Jest bardzo podobny do ojca.

Córeczki Cristiano Ronaldo już owinęły sobie tatę wokół palca: „Kiedy widzę te dwie, zakochuję się na nowo”

Cristiano Ronaldo świętuje urodziny syna

Cristiano Ronaldo jest ojcem syna Cristiano Juniora, bliźniaków Evy i Mateo, które urodziły się w czerwcu 2017 roku oraz córki Alany Martiny, która przyszła na świat w listopadzie 2017 roku. Matką najmłodszej dziewczynki jest Georgina Rodriguez (26 l.), a pozostałe dzieci urodziły surogatki, których tożsamość nie jest znana.

Piłkarz jest niezwykle dumny ze swoich pociech i często publikuje wspólne zdjęcia, z których można wnioskować, że dzieciaki mają świetny kontakt z ojcem. Tym razem piłkarz zamieścił na Instagramie fotografię tylko z najstarszym synem, Cristiano Juniorem. A to z okazji jego 10. urodzin.

Nie mogę nawet uwierzyć, że mój chłopiec ma 10 lat! Jak ten czas leci. Zawsze byłeś dumą ojca, który tak bardzo cię kocha. Gratulacje, dzieciaku! Szczęśliwy dzień! Bardzo Cię kocham! – napisał Cristiano.

ZOBACZ TEŻ:

Cristiano Ronaldo pierwszym piłkarskim MILIARDEREM. Zarabia nie tylko na sporcie

Cristiano Ronaldo pokazał zdjęcie z imprezy urodzinowej bliźniaków Evy i Mateo. Wszyscy się PRZEBRALI!

Cristiano Ronaldo pokazał zdjęcia z dziećmi, a w tle możemy zobaczyć jego luksusowy SALON

View this post on Instagram

Family Bike Ride 🚴🏼👌🏼❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

View this post on Instagram

The greatest love… 🙏❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on