Ukochana Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez wywołała ogromne poruszenie w mediach. W hiszpańskim programie telewizyjnym „El Hormiguero” wyznała, że dzieci piłkarza: Cristiano Juniora, Evy, Mateo, Alana i Esmeralda przeszły traumę w szkole.

Cristiano Ronaldo dopuścił się ZDRADY?! To może być koniec związku z Georginą Rodriguez

Dzieci Cristiano Ronaldo są prześladowane w szkole

Georgina Rodriguez w ramach promocji drugiego sezonu serialu Netfliksa „Jestem Georgina” w telewizyjnym show wyznała, że ich dzieci są prześladowane w szkole:

Są regularnie bici w szkole i nigdy nie stawiają oporu. Wiem, ponieważ często wracają do domu z płaczem i mówię im: „Nie wiesz, jak walczyć? Ale prawda jest taka, że nigdy nie chcę, żeby moje dzieci biły ludzi – tłumaczy.

Cristiano Ronaldo pierwszy raz od śmierci syna pokazał nowonarodzoną córeczkę

Przyznaje też, że jest dla dzieci dość surowa i stara się, aby były dobrze wychowane mimo pieniędzy i sławnego taty:

Wyjaśniam im, że nigdy nie należy zostawiać jedzenia, a jeśli zostawią część obiadu, uznają to za popołudniową przekąskę lub kolację . Jeśli to nie wystarczy, pokazuję im filmy z głodującymi dziećmi i tłumaczę im, że jeśli będą nalegać, aby nie jeść tego, co jest przygotowane, to samo może się z nimi stać – tłumaczy.

Przypominamy, że Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo razem mają córki: Alanę Martinę i Bellę Esmeraldę. Geo wychowuje też dzieci piłkarza, czyli: Cristiano Juniora oraz bliźniaków Mateo i Evę Marię.

Jesienny szyk: Georgina Rodriguez z córkami wspierają Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo Fot. Instagram/georginagio

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo Fot. Instagram/georginagio

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo Fot. Instagram/georginagio

pasekkozak