Dziewczyna Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, popisuje się doskonałą figurą w bikini na plaży w Dubaju. Sławna para przebywa aktualnie na urlopie, jako goście księcia Hamdana ibn Muhammada ibn Raszida Al Maktuma. Ronaldo zabrał swoją ukochaną do raju z okazji jej 28. urodzin.

Kim jest Georgina Rodriquez? Jej rodzina apeluje do Cristiano Ronaldo!

Przyszła mama wygląda doskonale

Niedawno w sieci pojawiły się kontrowersyjne informacje dotyczące jej ojca, który siedział w więzieniu za przemyt kokainy. Jednak sama Georgina, która jest aktualnie gwiazdą własnego reality show, nic sobie z tego nie robi. Przypominamy, że Georgina i Cristiano ujawnili w październiku zeszłego roku, że spodziewają się bliźniąt.

Georgina Rodriguez pokazała ciążowy brzuszek! Partnerka Ronaldo wygląda bosko

Georgina opublikowała właśnie zdjęcia z plaży… pokazując swój brzuch. Na niektórych zdjęciach widać, jak dzieciaki Ronaldo całują zaokrąglony brzuszek celebrytki.

Szczęśliwa 7-mka

Nie jest tajemnicą, że Cristiano Ronaldo chce mieć 7-mkę dzieci. Aktualnie czeka na dzieciaczki numer 5 i 6, więc już prawie doszedł do swojego celu. Para spodziewa się drugiego i trzeciego wspólnego dziecko. Pozostała trójka dzieci piłkarza pochodzi od surogatek.

Partnerka Cristiano Ronaldo miała kontrowersyjną przeszłość: „Najbardziej zła kobieta”

Dziewczyna Cristiano Ronaldo znalazła sposób na ukrycie ciążowego brzuszka! Jaki?

Georgina Rodriguez, fot. Instagarm: georginagio

Georgina Rodrigurez na Festiwalu w Wenecji

Georgina Rodrigurez na Festiwalu w Wenecji fot. Backgrid / Forum

Georgina Rodriguez Fot. ddp / ddp images / Forum