Cristiano Ronaldo i Georgina Rodruguez zamieścili na swoich profilach w mediach społecznościowych takie same zdjęcia. Pod fotką zamieszczoną przez modelkę pojawiły się spekulacje, że para zaręczyła się. Ale coś jeszcze zwraca uwagę.

Cristiano i Georgina spodziewają się kolejnego dziecka? (ZDJĘCIA)

Cristiano Ronaldo w okularach

O zaręczynach tej pary mówiło się już wielokrotnie. Pojawiały się nawet doniesienia, że Cristiano i Gerogina są już po ślubie, który wzięli w tajemnicy przed mediami. Znów powróciły spekulacje na temat zaręczyn. Georgina zamieściła pod swoim zdjęciem podpis „TAK” i dodała emotkę róży. Fani pary twierdzą, że w ten sposób przekazała, że przyjęła oświadczyny ukochanego. Te domysły podgrzewa jeszcze fakt, że Cristiano tak trzyma dłoń modelki, że nie da się zobaczyć, czy na jej palcu pojawił się pierścionek. Piłkarz to samo zdjęcie podpisał „Moja miłość”.

Jedni spekulują na temat zaręczyn i nadchodzącego ślubu, ale część osób zwróciła też uwagę na nowy wizerunek piłkarza. Cristiano niedawno skrócił swoje włosy, a to nie jedyna zmiana. Na jego twarzy pojawiły się okulary! Obserwatorzy Cristiano twierdzą, że bardzo dobrze w nich wygląda. Też tak uważacie?

  • Wyglądasz wspaniale!
  • O mój Boże. Nie możesz być bardziej przystojny!
  • Nieźle wyglądasz!
View this post on Instagram

YESSS 🌹

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

ZOBACZ TEŻ:

Cristiano Ronaldo świętuje 10. urodziny syna. Ależ są do siebie podobni!

Cristiano Ronaldo pierwszym piłkarskim MILIARDEREM. Zarabia nie tylko na sporcie