Według najnowszych doniesień psychoza Kanye Westa (39 l.) doprowadzała całą rodzinę na skraj rozpaczy.

Zobacz też: Kim Kardashian załamana chorobą Kanye Westa!

Z tego względu Kim Kardashian (35 l.) musiała wyprowadzić się z dziećmi do Kris Jenner (60 l.), ponieważ zachowanie rapera było bardzo uciążliwe.

Co więcej, nowe informacje podają fakt, że muzyk ma cierpieć na psychozę maniakalno-depresyjną, cechującą się przejściowymi maniami i paranojami.

Wszystko to sprawiło, że musiał odwołać trasę koncertową, która według szacunków mogła mu przynieść 30 milionów dolarów zysku. Anulowanie trasy łączy się zatem z oddaniem całej kwoty, która była zawarta w kontrakcie.

Portal TMZ doniósł jednak, że raper był ubezpieczony na ewentualność zwrócenia środków finansowych za bilety oraz organizacje imprez.

Jak donosi osoba z otoczenia artysty:

Kanye wykupił polisę ubezpieczeniową, która miała pokryć koszty na wypadek, gdyby nie mógł wystąpić z powodu choroby. Polisa obejmowała rekompensatę nie tylko wynagrodzenia dla Kanyego, ale również zapłacenia wynagrodzeń każdemu, z kim był związany kontraktem na wypadek, gdyby raper uległ wypadkowi lub zachorował.

Zobacz też: SZOK? Kim Kardashian od kilku tygodni NIE MIESZKA z Kanye Westem!

Choć początkowo sugerowano, że raper symuluje, prawda może okazać się zgoła inna.

Wszystko dlatego, że już na płycie The Life of Pablo informował o tym, że zmaga się z chorobą psychiczną.

Tego typu informacje padają m.in. w utworze FML, w którym raper przekonuje, że musi brać antydepresanty.

Ponadto w tekście No More Parties in L.A. opisuje swoje spotkania z psychiatrą. Natomiast w Feedback, muzyk cieszy się, że dawno nie miał kolejnych stanów paranoi.

Istnieje jednak mała luka prawda. Otóż jeśli raper nie poinformował ubezpieczyciela o tym, że cierpi na problemy psychiczne, może okazać się, że nie otrzyma żadnego odszkodowania!

Wychodzi jednak na to, że rację mogli mieć internauci, którzy porównywali jego ostatnie wpisy na Twitterze do tych, które zamieszczała Amanda Bynes.

Przypomnijmy, że aktorka także trafiła do szpitala psychiatrycznego.

Zobacz też: Kanye West trafi do więzienia?

Czy Waszym zdaniem Kanye naprawdę ma problemy ze sobą?

Czy Kanye West może zarobić na swojej chorobie miliony?!

Czy Kanye West może zarobić na swojej chorobie miliony?!

Czy Kanye West może zarobić na swojej chorobie miliony?!