Rihanna od lat nie ma szczęścia w miłości. Nie udało jej się zarówno z Chrisem Brownem, który okazał się damskim bokserem, jak również z Drakiem, który z kolei ją wielokrotnie zdradził.

Tym razem jednak w końcu znalazła kogoś, na kogo zawsze może liczyć. Jak donosi tabloid The Sun, artystka zaczęła spotykać się z Hassanem Jameel.

CZYTAJ WIĘCEJ: Rihanna całuje się z przystojniakiem w basenie!

Mężczyzna jest arabskim miliarderem, którego majątek wynosi miliardy dolarów. Posiada między innymi udziały w Toyocie, których wartość oscyluje wokół 1,5 mld $.

Co ciekawe, bogacz spotykał się również z Naomi Cambell, ale para zadecydowała się o pójściu w różne strony.

Tymczasem jak podają informatorzy brytyjskiego tabloidu, RiRi i Wassam spotykają się już od stycznia, ale wokalistka chciała ukryć romans przed światem.

Ten związek to coś prawdziwego. Rihanna powiedziała przyjaciołom, że jest w nim zakochana i wydaje się naprawdę oczarowana […] Spędzają dużo czasu z dala od publiki i podchodzą do siebie bardzo poważnie. Regularnie odwiedza go w Wielkiej Brytanii.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wszystko, co musisz wiedzieć o nowych partnerze Rihanny

Najlepsze jest jednak to, że według różnych źródeł piosenkarka odbiła miliardera z rąk Naomi.

Według informatorów, kobieta ma być wściekła na tę sytuację. Portal Hollywood Life przekonuje również, że według Campbell związek biznesmena z piosenkarką nie ma żadnej przyszłości:

Biorąc pod uwagę ich kiepską historię, jeśli chodzi o związki, Naomi wątpi, by oni przetrwali zbyt długo jako para.

Czy rzeczywiście ma rację w tej kwestii?

Czy Rihanna ODBIŁA kochanka Naomi Campbell?! To arabski MILIARDER

Czy Rihanna ODBIŁA kochanka Naomi Campbell?! To arabski MILIARDER

Czy Rihanna ODBIŁA kochanka Naomi Campbell?! To arabski MILIARDER