„Seks w wielkim mieście” to jedna z tych produkcji, którą nie tylko się zna, ale i ogląda po kilka razy. Nic więc dziwnego, że na kontynuację historii czterech przyjaciółek z Nowego Jorku czeka niemal cały świat. „And just like that”, bo tak właśnie nazywa się nowa część serialu ma przedstawiać dalsze perypetie Carrie, Mirandy oraz Charlotte. A co z Samanthą? Do tej pory fani byli przygotowani na to, że tym razem na ekranie nie zobaczymy wyzwolonej pani Jones.

Mr Big jednak będzie w kontynuacji „Seks w wielkim mieście”? Słowa aktora dają do myślenia

„And just like that” – czy Kim Cattrall pojawi się jednak w serialu?

Było wam smutno z tego powodu? Nam również. Ale głowa do góry, bo właśnie pojawił się cień nadziei, że Kim Cattrall zjawi się jednak na planie zdjęciowym kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”. I choć mówiło się, że w siódmym sezonie kultowej produkcji aktorka nie zagra, ponieważ nie dogaduje się z resztą ekipy, jej ostatni post na Instagramie może świadczyć o czymś zupełnie innym.

Co takiego opublikowała w social mediach Kim? Zdjęcie z Patricią Field, czyli kostiumografką „Sex in the city”. Panie pozowały na tle Nowego Jorku, czyli miasta, gdzie kręcony jest serial. Zdjęcie gwiazda opatrzyła komentarzem:

Dzisiaj świętuję ze wspaniałą @patriciafield – pisze Kim.

Czy właśnie przypadkowo wyjawiła nam produkcyjny sekret? Fani serialu na pewno szaleńczo ucieszyliby się z takiej niespodzianki. Czy informacje o tym, że Cattrall nie zagra w siódmym sezonie miały być jedynie chwytem marketingowym? Tego dowiemy się już pod koniec 2021 roku.

„Seks w wielkim mieście” bez Samanthy. Podano oficjalną przyczynę, dlaczego jej zabraknie

Będziecie oglądać? My na pewno!