Daniel Martyniuk nie pozwala o sobie zapomnieć. Wszystko wskazuje na to, że męska rozmowa, którą miał odbyć z ojcem, nie przyniosła oczekiwanych rezultatów.

Daniel Martyniuk usłyszał wyrok. „Chciałem wszystkich przeprosić za swoje zachowanie”

Daniel Martyniuk nazwał Bednarka NIKIM

Daniel Martyniuk powrócił na Instagrama, gdzie swoich obserwatorów raczy autorskimi wykonaniami znanych przebojów. Tym razem zafundował swoim fanom mini recital twórczości Boba Marley’a, który zadedykował Kamilowi Bendarkowi, wymownie pokazując mu środkowy palec i kierując swoje słowa do finalisty „Mam talent”:

Pozdrawiam Bednarka, fu*k you.

Po dość osobliwym wykonaniu przeboju legendy muzyki reagge, syn gwiazdy disco polo postanowił szerzej wypowiedzieć się na nurtujący go temat.

Nagrałem to specjalnie, za to, że jak włączam za każdym razem TVN i widzę Bednarka reklamę, który nie wie czy jest w ogóle rastamanem czy… On już chyba w ogóle sam nie wie ten chłop w ogóle kim on jest. Dla mnie on jest nikim, dla mnie tacy ludzie, przez takich ludzi jak on, to Bob Marley przewraca się w grobie, serio mówię!

Kamil Bednarek w sobotę na antenie Dzień Dobry TVN odebrał złotą płytę za piosenkę bądź przy mnie.

Edyta Górniak PRZYTULIŁA Martyniuka na scenie. Będzie duet?

Oskarżony o posiadanie narkotyków Daniel Martyniuk w lipcu usłyszał wyrok kary pozbawienia wolności na 5 miesięcy w zawieszeniu oraz 20 godzinach prac społecznych. Syn Zenka Martyniuka zobowiązał się także do niezażywania substancji odurzających.

Daniel Martyniuk atakuje Bednarka

Daniel Martyniuk atakuje Bednarka, fot. Instagram @daniel.martyniuk.89

Kamil Bednarek ze złotą płytą

Kamil Bednarek, SK:, , fot. AKPA/AKPA