Odkąd świat obiegła informacja na temat wygranej opozycji w wyborach parlamentarnych, nad TVP zebrały się ciemne chmury. I choć na ten moment oczywiście nie są wprowadzane żadne zmiany, część pracowników Telewizji Polskiej już ucieka z tonącego statku. Zresztą jednym z przykładów może być odejście z pracy jednej z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji, czyli Danuty Holeckiej.

Marcin Prokop straci pracę?! Niepokojące doniesienia ze stacji TVN

Danuta Holecka odchodzi z TVP?!

Danuta Holecka z państwową telewizją związana jest od lat. Większość kojarzy ją przede wszystkim jako szefową głównego wydania „Wiadomości” i zwolenniczkę partii rządzącej. I choć o jej zwolnieniu plotkuje się już od półtora miesiąca (od momentu, gdy potwierdzono wygraną opozycyjnych ugrupowań w parlamentarnych wyborach), wygląda na to, że prezenterka nie chce czekać na ruch ze strony nowej władzy i decyduje się wyprzedzić ich ewentualny ruch.

Hubert Urbański ostro o współpracy z Michałem Wiśniewskim: „Uciążliwe – to chyba jest najwłaściwsze słowo”

Jak podaje portal NaTemat.pl dokumenty związane z odejściem Danuty Holeckiej z pracy zostały już podpisane. Co ciekawe, 55-latka ma pożegnać się ze stacją już 12 grudnia. Interesujący wydaje się też być fakt, że w umowie został uwzględniony roczny czas wypowiedzenia!

Czy te informacje zostały potwierdzone? Oficjalnie nie. Sama zainteresowana zaserwowała jedynie nerwowy komentarz, który tylko podgrzewa temperaturę. Holecka początkowo przyznała, że najświeższe doniesienia na jej temat to bzdura, ale później dodała, że nie chce udzielać żadnych wypowiedzi i nie musi się tłumaczyć.

Jak jest naprawdę? Dowiemy się niedługo.

Piers Morgan ujawnił 2 członków rodziny królewskiej, którzy zastanawiali się nad KOLOREM SKÓRY Archiego

Credit line: TVP / Forum

Danuta Holecka, SK:, fot. Gałązka/AKPA