Daria Zawiałow to jedna z najbardziej znanych polskich piosenkarek młodszego pokolenia, która ma na koncie liczne wyróżnienia, w tym diamentowe, platynowe i złote płyty. Gwiazda ma za sobą nieudane małżeństwo – w 2016 roku wyszła za Tomasza Kaczmarka, którego poznała w „X Factor”. Niestety, relacja nie przetrwała próby czasu i para rozstała się w 2022 roku. W lipcu tego samego roku piosenkarka nieoczekiwanie potwierdziła związek z Piotrem „Rubensem” Rubikiem, z którym przyjaźniła się od 2014 roku i który był wokalistą oraz instrumentalistą w jej zespole. Od tamtej pory para sporadycznie wrzucała wspólne fotki na Instagram, jednak ich miłosna aktywność w social mediach skończyła się nagle w sierpniu 2023 roku.

To właśnie wtedy pojawiły się pierwsze plotki o kryzysie w ich związku i rozstaniu, a Daria i Piotr przestali obserwować się na Instagramie, z którego poznikały ich wspólne zdjęcia. Choć początkowo nie komentowali plotek o swoim rozstaniu, ostatecznie w lutym 2024 roku Piotr opublikował wymowny post, w którym napisał:

W mojej erze szczęśliwego singla (…)

Po 10 latach znajomości nagle koniec – Daria Zawiałow i Rubens się rozstali!

Daria Zawiałow opublikowała zdjęcie z nowym partnerem. Potwierdziła związek?

Teraz niespodziewanie piosenkarka opublikowała zdjęcie z nowym ukochanym. Na InstaStories pojawiła się fotka Darii w uścisku mężczyzny, a do zdjęcia dołączono oznaczenie, z którego wynika, że tajemniczym mężczyzną jest niejaki Mateusz Dziekoński – znanym w branży operatorem, z którym Zawiałow współpracowała przy teledysku do piosenki „Za krótki sen”.

Myślicie, że to już ostateczne potwierdzenie ich związku?

Daria Zawiałow pokazała nowego partnera

IG: zavialovd

OMG! Daria Zawiałow chce rzucić muzykę dla aktorstwa?

pasekkozak

Daria Zawiałow, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Fot.MARTON MONUS / Reuters / Forum

Daria Zawiałow na koncercie

Daria Zawiałow, SK:, , fot. AKPA/AKPA