Daria Zawiałow promuje najnowszy singiel, który zapowiada jej trzecią płytę. W związku z tym, gwiazda pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN. Tradycyjnie przed wejściem do budynku stacji czekali fotoreporterzy. Choć w niedzielny poranek w Warszawie temperatura oscylowała w okolicy minus dziesięciu stopni, piosenkarka zdecydowała się na stylizację złożoną z t-shirtu i rozpiętego płaszcza w roli głównej.

Daria Zawiałow rozstała się z mężem? Kim jest Tomasz Kaczmarek?

Daria Zawiałow – nowa płyta

Artystka przygotowuje się do premiery nowego krążka pod tytułem „Wojny i noce”. Wydawnictwo ma pojawić się na sklepowych półkach już w marcu. Tym czasem światło dzienne ujrzał nowy teledysk piosenkarki. Wideo promujące piosenkę „Kaonashi” opowiada o trudnym temacie przemocy domowej. Daria wciela się w nim w postać ofiary agresywnego męża, którego zagrał sam Dawid Ogrodnik.

Podczas rozmowy w studio Daria przyznała, że sama nigdy nie doświadczyła przemocy. Tytuł piosenki pochodzi z jej ulubionego anime.

Daria Zawiałow z X Factora zmieściła zaskakujący wpis na FB

Kaonashi to bóg bez twarzy z mojego ulubionego anime, czyli japońskiego filmu „Spirited Away: W krainie bogów”. On balansuje na granicy dobra i zła. Nie postrzega świata dualistycznie, a wszystkie jego działania są relatywne – wyznała Daria Zawiałow.

Gwiazda pojawiła się na kanapie Dzień Dobry TVN w  czarnej stylizacji. Na luźny t-shirt i marynarkę Daria narzuciła rozpięty kożuszek. Dół stylizacji stanowiły obcisłe, błyszczące spodnie i masywne buty. W roli dodatków pojawiły się dwa łańcuchy zawieszone na szyi wokalistki oraz mała torebka. Przez studiem Daria nosiła obowiązkową maseczkę.

Myślicie, że to odpowiednia stylizacja na mroźny dzień?

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Daria Zawiałow

scena z: Daria Zawiałow, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA