Daria Zawiałow to jedna z najbardziej znanych polskich piosenkarek młodszego pokolenia, która ma na koncie liczne wyróżnienia, w tym diamentowe, platynowe i złote płyty. Gwiazda ma za sobą nieudane małżeństwo – w 2016 roku wyszła za Tomasza Kaczmarka, którego poznała w „X Factor”. Niestety, relacja nie przetrwała próby czasu i para rozstała się w 2022 roku.

W lipcu tego samego roku piosenkarka nieoczekiwanie potwierdziła związek z Piotrem „Rubensem” Rubikiem, z którym przyjaźniła się od 2014 roku i który był wokalistą oraz instrumentalistą w jej zespole. Od tamtej pory para sporadycznie wrzucała wspólne fotki na Instagram, jednak ich miłosna aktywność w social mediach skończyła się nagle w sierpniu 2023 roku.

To właśnie wtedy pojawiły się pierwsze plotki o kryzysie w ich związku i rozstaniu, a Daria i Piotr przestali obserwować się na Instagramie, z którego poznikały ich wspólne zdjęcia. Żadne z nich nie potwierdziło jednak rozpadu zwiazku… aż do teraz.

Daria Zawiałow po 6 latach rozwiodła się z mężem. Potem związała się z Piotrem Rubikiem

Daria Zawiałow i Piotr „Rubens” Rubik się rozstali?! Wymowny wpis w social mediach

Były już partner Darii Zawiałow opublikował na Instagramie wymowny wpis, w którym potwierdził bycie singlem (podkreślając, że bardzo się z tego cieszy) oraz nawiązał do narodzin swojego syna w 2017 roku:

W mojej erze szczęśliwego singla. W mojej erze zawsze dumnego taty. W mojej erze drugiej płyty.

Na ten moment jest to jedyny „komentarz” obydwu stron dotyczący rozstania.

fot. Instagram

pasekkozak

fot. Facebook

fot. Instagram

fot. Instagram

scena z: Daria Zawiałow, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Daria Zawiałow, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Daria Zawiałow, fot. Podlewski/AKPA

Singer Daria Zawialow poses on the red carpet during the MTV Europe Music Awards, in Budapest, Hungary, November 14, 2021.,Image: 643121873, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: MARTON MONUS / Reuters / Forum

Daria Zawiałow rzuci muzykę?

Daria Zawiałow chce rzucić muzykę, dla aktorstwa?

Daria Zawiałow ambasadorką marki YSL

Daria Zawiałow ambasadorką marki YSL

scena z: Rubens, SK:, , fot. Podlewski/AKPA