W ubiegłym roku Dawid Kwiatkowski zdecydował się na udział w programie „Starsza pani musi fiknąć”, w którym towarzyszyła mu mama Agnieszka. To właśnie w tym show zdradzili, że mama wokalisty w przeszłości zmagała się z chorobą alkoholową. To dzięki działaniom syna, któremu pomagała babcia, udało się zerwać z nałogiem.

Dawid Kwiatkowski przez tą rzecz chciał ZREZYGNOWAĆ z kariery „To jest chore”

Dawid Kwiatkowski pokazał mamę

Dziś piosenkarz jest bardzo blisko ze swoją mamą i tatą. Często sprawia im prezenty i to takie, o których rozpisują się media. Swego czasu podarował rodzicom auto warte 150 tysięcy złotych. Od rzeczy materialnych ważniejszy jest dla nich wspólnie spędzony czas, dlatego artysta często jeździ do rodzinnego Gorzowa Wielkopolskiego.

Niestety, w obecnej sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa, nie widuje się z rodzicami. Dawid jest w jednym mieście, oni w drugim. Nic więc dziwnego, że dłuższy brak kontaktu z mamą i tatą dał się we znaki piosenkarzowi. Dawid Kwiatkowski udostępnił na Instagramie zdjęcie z mamą i wyznał, że za nią tęskni. Fani piosenkarza są zachwyceni jego mamą.

  • Ale twoja mama jest piękna!
  • Mama jaka gwiazda!
  • Jacy piękni. Widać po kim odziedziczyłeś urodę – czytamy.

ZOBACZ TEŻ:

Dawid Kwiatkowski KOMENTUJE aferę dotyczącą niepłacenia pracownikom

Dawid Kwiatkowski w CKM zdradził, jak wyglądał jego PIERWSZY RAZ

Dawid Kwiatkowski jest milionerem! Szokujące, ile zarabia 22-letni wokalista

Dawid Kwiatkowski na scenie

Dawid Kwiatkowski/fot. AKPA

Dawid Kwiatkowski na ściance

Dawid Kwiatkowski/fot. AKPA

Dawid Kwiatkowski na scenie

Dawid Kwiatkowski/fot. AKPA