Przed nami wielki finał trzeciej edycji „The Voice Kids”. Rozrywkowe, a przede wszystkim rozśpiewane show pozwala odkryć młode talenty, które w programie szlifują wokalne umiejętności. Dawid Kwiatkowski (24 l.) jest jednym z jurorów i ocenia progres uczestników. Wokalista otworzył się przed kamerami i opowiedział, że w przeszłości chciał odpuścić i porzucić karierę.

Dawid Kwiatkowski w CKM zdradził, jak wyglądał jego PIERWSZY RAZ

Dawid Kwiatkowski przez hejt chciał zrezygnować z kariery

The Voice Kids” wylansował Roksanę Węgiel, która uchodzi za jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Wiele młodych talentów chce powtórzyć sukces Roksany. Piosenkarka ma ogromną konkurencję. Przed nami finał trzeciej edycji talent show. Emocje sięgają zenitu a uczestnicy niecierpliwią się, gdyż jest o co walczyć a stawka jest naprawdę wysoka.

Już w najbliższą sobotę uczestnicy „The Voice Kids” będą walczyć o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce i 50 000 zł na edukację. Podczas nagrań pierwszej części finału, która zostanie wyemitowana o godzinie 20:00 w TVP2, Anastazja Maciąg z drużyny Dawida przyznała, że bardzo bała się hejtu po wystąpieniu w programie. Dawid postanowił wesprzeć uczestniczkę i opowiedział swoją historię z początków kariery.

View this post on Instagram

Po prostu nie mam słów by opisać to, co wydarzyło się wczoraj. Moja wdzięczność nie zna granic. Koncerty w Warszawie są dla mnie bardzo stresujące, ale wychodząc na scenę i widząc pełna Stodole, wszystko znika. Zostajemy tylko z muzyką. KOCHAM WAS NAD ŻYCIE I IDZIEMY PO WIĘCEJ! Dziękuję @natalia_szroeder @juliawieniawa i @alekbaron za przyjęcie mojego zaproszenia, jesteście niezastąpieni, kopnął mnie ogromny zaszczyt. Od rana wracam wspomnieniami do wczorajszych chwil, będąc na scenie tak bardzo nie chciałem, żeby to się skończyło. Dziękuje wszystkim znajomym i przyjaciołom za to, że zawsze są ze mną w tych ważnych i ciężkich dla mnie momentach. To było wyzwanie, ale chyba daliśmy radę, co? love u, 4ever. #13tour #stodoła

A post shared by DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky) on

Słuchaj Anastazja, ja na pierwszym roku swojej kariery chciałem już ją skończyć. Przeczytałem za dużo okrutnych, ostrych słów na swój temat w Internecie – powiedział poruszony Dawid, który po chwili zwrócił się bezpośrednio do widzów z ważnym przesłaniem

Droga publiczności – reagujmy, gdy widzimy nienawiść, bo tego jest za dużo, to stało się modne. To jest chore. Stało się modne być tym, który nienawidzi – zaapelował wokalista

Po tak poruszającej wypowiedzi na widowni zapanowała cisza i widać było, że nie tylko Dawid jest wzruszony ale i reszta jurorów. Kwiatkowski angażuje się w projekty, które mają zwiększyć świadomość, że z hejtem powinno się walczyć. Wokalista wziął udział w koncercie zorganizowanym przez Dodę – „Artyści przeciw nienawiści” – który zjednoczył wielu wokalistów ze sceny muzycznej w Polsce.

Dawidy wygląda na zżytego z członkami swojej grupy, panuje tam luźna atmosfera i wszyscy się szanują. Dzieci chłoną wiedzę, którą przekazuje im artysta.

Kocham cię #wielki finał – podpisał zdjęcie wokalista

View this post on Instagram

i love you #bigfinal

A post shared by DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky) on

W finałowym odcinku zwycięzcę programu wybiorą widzowie, a wyniki zostaną podane podczas wejścia na żywo, w trakcie którego zobaczymy występy muzycznych gości – Viki Gabor i Alicji Szemplińskiej. W studiu pojawi się także zwyciężczyni drugiej edycji „The Voice Kids” – AniKa Dąbrowska, która już niebawem wydaje swój nowy album.

Wielki finał trzeciej edycji The Voice Kids już w sobotę, 22 lutego o 20:00 w TVP2.

Komu kibicujecie najbardziej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dawid Kwiatkowski jak Biebier chwali się KALORYFEREM!

Zapytaliśmy gwiazdy, co planują na WALENTYNKI: „Dawid Kwiatkowski nam pomoże, zajmie się Polą”

Brat Dawida Kwiatkowskiego; Michał Kwiatkowski rozwiódł się z mężem?

Dawid Kwiatkowski

scena z: Dawid Kwiatkowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Dawid Kwiatkowski

scena z: Dawid Kwiatkowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dawid Kwiatkowski

scena z: Dawid Kwiatkowski, SK:, , fot. AKPA/AKPA